عصر کرد

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر گرامی شهیدان والامقام «حجازی»

عصر کرد - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت مرحوم مغفور«حاج سید جواد حجازی» پدر گرامی شهیدان والامقام «سید جعفر و سید باقر حجازی» را تسلیت گفت.

فرمانده انتظامی استان اردبیل از مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل تجلیل کرد

عصر کرد - سردار تقوی فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل به دلیل مشارکت فعال و شایسته بنیاد استان اردبیل در اردوی فرهنگی یادگاران شهدای انتظامی، از مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان تجلیل کرد.

احمد حیدری قنبرآباد» جانباز سرافراز ۷۰ درصد از مشهد مقدس، به خیل شهدا پیوست

عصر کرد - «احمد حیدری قنبرآباد» از جانبازان سرافراز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس در سن ۶۶ سالگی پس از سال‌ها تحمل جراحت‌های ناشی از جنگ تحمیلی دعوت حق را لبیک و به مقام رفیع شهادت نائل آمد.

پدر شهیدان والامقام «سید جعفر و محمدباقر حجازی» آسمانی شد

عصر کرد - «حاج سید جواد حجازی» پدر شهیدان «سید جعفر و محمدباقر حجازی» و از یاران دیرین امام و رهبری و مدیرعامل موسسه دارالایتام مهدیه از استان همدان دعوت حق را لبیک گفت و به شهیدانش پیوست.

خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر گنجینه‌های معنوی جامعه هستند

عصر کرد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان خانواده های معظم شاهد و ایثارگر را گنجینه‌های معنوی جامعه و الگوی ایثار دانست و اظهار کرد: شجاعت و عظمت شهدا متاثر و نشات گرفته از والدین ایثارگری است که فرزندان خود را با الهام از مکتب اباعبدالله الحسین(ع) تربیت نموده اند. خانواده های معظم شاهد و ایثارگر گنجینه‌های معنوی جامعه هستند

مدیرکل بنیاد کرمانشاه: اولویت بنیاد، ارتقای سطح رضایت مندی جامعه ایثارگری است

عصر کرد - مدیرکل بنیاد کرمانشاه در چهارمین نشست شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گفت: بنیاد شهید و امور ایثارگران یک نهاد مقدس و معنوی است که هدف و رسالتش خدمت به جامعه ایثارگری و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در متن جامعه اسلامی است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران منصوب شد

عصر کرد - باحکم حجت الاسلام والمسلمین موسوی مقدم نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، سید محمد سعید رضایی به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مازندران معارفه شد.

نشست هم اندیشی شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز برگزار شد

عصر کرد - سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در نشست هم اندیشی شورای معاونین بر لزوم برگزاری با شکوه یادواره شهدای غریب تاکید کرد و گفت: تلاش مجموعه بنیاد باید برگزاری باشکوه این اجلاسیه و در شان شهدای غریب باشد.

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «فتح الهی سید آبادی»

عصر کرد - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم ام کلثوم شاکری سعید آبادی» مادر گرامی شهیدان معزز «جلال و مصطفی فتح الهی سید آبادی» را تسلیت گفت.

مدیرکل بنیاد کرمانشاه: محرم، ماه ایثار و شهادت فی سبیل الله است

عصر کرد - مدیرکل بنیاد کرمانشاه در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران شهرستان کنگاور گفت; ملتی که سوگواری محرم را گرامی داشته و با فرهنگ ایثار و شهادت عجین شده است، هرگز شکست نمی خورد.

تعداد تشکل‌های ایثارگری به ۳۲۲ تشکل افزایش پیدا کرده است

عصر کرد - مدیرکل دفتر تشکل‌های ایثارگری و مشارکت‌های مردمی در نشست هم‌اندیشی بانوان دبیر و عضو تشکل‌های مردمی «حجاب خواستنی» که با همکاری دفتر تشکل‌های ایثارگری و مشارکت‌های مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران و با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران امروز چهارشنبه ۲۰ تیرماه در سالن جلسات مجتمع فرهنگی شهید رسول‌زاده برگزار شد، گفت: تعداد تشکل‌های ایثارگری به ۳۲۲ تشکل افزایش پیدا کرده است.

هفتمین جلسه شورای معاونین با حضور نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس برگزار شد

عصر کرد - هفتمین جلسه شورای معاونین با حضور نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه و دیگر اعضای شورای معاونین بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی برگزار شد.

عیادت سرپرست بنیاد شهید آذربایجان‌شرقی از همکار بازنشسته بیمار

عصر کرد - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی از ناهیده غفران‌نژاد، همکار بازنشستۀ بنیاد شهید تبریز که از مدتی قبل به‌خاطر ابتلا به بیماری تحت درمان است، عیادت و از خدا برای وی عافیت، سلامتی و شفای عاجل مسألت کرد.

نشست هم‌اندیشی بانوان دبیر و عضو تشکل‌های مردمی «حجاب خواستنی» برگزار شد

عصر کرد - نشست هم‌اندیشی بانوان دبیر و عضو تشکل‌های مردمی «حجاب خواستنی» با همکاری دفتر تشکل‌های ایثارگری و مشارکت‌های مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور حجت‌الاسلام و المسلمین موسوی مقدم، نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران امروز چهارشنبه ۲۰ تیرماه در سالن جلسات مجتمع فرهنگی شهید رسول‌زاده برگزار شد.

پیامبر اکرم (ص) با ایجاد تشکل حلف‌الفضول قبل بعثت و تشکل خانوادگی پس از بعثت دین اسلام را جهانی کردند

عصر کرد - نمابنده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در نشست هم‌اندیشی بانوان دبیر و عضو تشکل‌های مردمی «حجاب خواستنی» که با همکاری دفتر تشکل‌های ایثارگری و مشارکت‌های مردمی بنیاد شهید و امور ایثارگران امروز چهارشنبه ۲۰ تیرماه در سالن جلسات مجتمع فرهنگی شهید رسول‌زاده برگزار شد، گفت: پیامبر اکرم (ص) با ایجاد تشکل حلف‌الفضول قبل از بعثت و تشکل خانوادگی پس از بعثت دین اسلام را جهانی کردند.

بازسازی بیمارستان نیایش از اعتبار ۲۱ میلیارد تومانی معاون اول رییس جمهور صورت گرفت

عصر کرد - مدیرعامل سازمان سلامت کوثر در بازدید از روند بازسازی بیمارستان نیایش مطرح کرد: بازسازی بیمارستان نیایش از محل اعتبار ۲۱ میلیارد تومانی بازدید معاون اول رییس جمهور از این بیمارستان صورت گرفت.

در بودجه سال جاری ۱۵۰ میلیارد تومان بابت بازسازی بیمارستان‌ها در نظر گرفته شده است

عصر کرد - مدیرعامل سازمان سلامت کوثر در گفت‌وگو با «ایثار» گفت: در بودجه سال جاری ۱۵۰ میلیارد تومان بابت مرمت و بازسازی بیمارستان‌ها در نظر گرفته شده است.

​​​​​​​رفع دغدغه‌های ۵۵ ایثارگر آذربایجان شرقی در دیدار مردمی امروز سلمانی

عصر کرد - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در ادامه دیدارهای مردمی هفتگی، امروز هم در محل میز خدمت اداره کل حضور یافت و برای رفع دغدغه‌ها و تحقق خواسته‌های ۵۵ نفر از خانواده های بزرگوار شهدا و ایثارگران عزیز دستورات لازم را صادر کرد.

جلسه ستاد شاهد دانشگاه‌های استان البرز برگزار شد

عصر کرد - سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در جلسه ستاد شاهد دانشگاه‌های استان، آموزش را خدمتی مهم و ارزشمند برای ایثارگران توصیف کرد و گفت: توانمندسازی دانشجویان یکی از مهمترین وظایف ستادهای شاهد دانشگاه ها است و این یک کار پایه ای برای ایثارگران است.

قاضی‌زاده هاشمی: ارائه خدمات به ایثارگران و جانبازان تا آخرین روز دولت با جدیت ادامه دارد

عصر کرد - رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در بازدید از پروژه بازسازی ابنیه و تاسیسات و تجهیزات بیمارستان روانپزشکی نیایش، که صبح روز سه شنبه ۱۹ تیرماه برگزار شد گفت: ارائه خدمات به ایثارگران و جانبازان تا آخرین روز دولت سیزدهم با جدیت ادامه دارد.

اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر از دغدغه‌های مهم بنیاد شهید است

عصر کرد - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی تاکید کرد: اشتغال فرزندان شاهد و ایثارگر یکی از مهم ترین و اساسی‌ترین دغدغه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران است و در این راستا خدمات مختلفی ارائه می شود.

دیدار استاندار مازندران با والدین سه شهید حجازی

عصر کرد - استاندار مازندران در شهرستان گلوگاه با والدین شهیدان والامقام سیدمهدی، سیدجعفر و سیدکاظم حجازی دیدار و از صبر و استقامت این اسوه های ایثار تکریم کرد.

برگزاری مراسم عزاداری شهادت حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) در بنیاد سمنان

عصر کرد - مراسم عزاداری، نوحه خوانی و قرائت زیارت عاشورا همزمان با ایام محرم با حضور مدیر کل، مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد استان و کارکنان ستاد استان در سالن نمازخانه این اداره کل برگزار شد.

دکتر قاضی‌زاده هاشمی: شهدای ما مانند شهید آیت‌الله رئیسی در هر کوی و برزن به دنبال خدمت می‌رفتند

عصر کرد - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در اولین کنگره شهدای هوانیروز ارتش که امروز دوشنبه ۱۸ تیرماه برگزار شد، گفت: اگر کسی می‌خواهد به عنوان یک قهرمان جاودانه از این دنیا برود مانند شهدای ما و شهید آین‌الله رئیسی در هر کوی و برزن به دنبال خدمت می‌رود و به خود و خستگی خود فکر نمی‌کند.

شهدای آزاده برای دفاع از ملت ایران و ارزش‌های نظام و انقلاب به شهادت رسیدند

عصر کرد - امام جمعه موقت تهران در کنگره شهدای غریب در اسارت که با حضور معاون رییس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و خانواده شهدا امروز دوشنبه ۱۸ تیرماه در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد، گفت: شهدای آزاده برای دفاع از ملت ایران و ارزش‌های نظام و انقلاب به شهادت رسیدند

اطلاعیه دوازدهمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی ۱۴۰۳ اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران

عصر کرد - اطلاعیه دوازدهمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی ۱۴۰۳ اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران منتشر شد.

قریب به ۵۰ خانواده شهید غریب در اسارت در تهران بزرگ شناسایی شدند/ شهدای غریب در اسارت مظلومانه به شهادت رسیدند

عصر کرد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ از شناسایی قریب به ۵۰ خانواده شهید غریب در اسارت در تهران بزرگ خبر داد و گفت: شهدای غریب در اسارت مظلومانه به شهادت رسیدند.

دکتر قاضی‌زاده هاشمی: یاد شهدا باعث می‌شود که چگونه زندگی کردن را یاد بگیریم

عصر کرد - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در اولین کنگره شهدای غریب در اسارت که با حضور خانواده شهدا و مسئولان لشکری و کشوری امروز دوشنبه ۱۸ تیرماه در سالن خلیج فارس باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد، گفت: یاد شهدا باعث می‌شود که چگونه زندگی کردن را یاد بگیریم.

دو کتاب نشر شاهد با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران رونمایی شد

عصر کرد - طی نشستی با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، اهالی قلم و اندیشمندان در حوزه ایثار و شهادت، ۲ کتاب جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران امروز صبح روز یکشنبه ۱۷ تیرماه رونمایی شد.

آثار فاخر بسیاری در حوزه ایثار و شهادت تولید و نشر یافته است

عصر کرد - نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: پس از تاکیدات مقام معظم رهبری، در حوزه ایثار و شهادت آثار فاخر بسیاری تولید و نشر یافت و در حقیقت جریان شهادت در حوزه تولیدات فرهنگی در حال غالب شدن است.

با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران دو کتاب نشر شاهد رونمایی شد

عصر کرد - طی نشستی با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران، اهالی قلم و اندیشمندان در حوزه ایثار و شهادت، ۲ کتاب جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران امروز صبح روز یکشنبه ۱۷ تیرماه رونمایی شد.

نشست هم اندیشی مشاورین ایثارگران دستگاه های اجرایی در استان البرز برگزار شد

عصر کرد - سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در نشست هم اندیشی مشاورین ایثارگران دستگاه های اجرایی استان گفت: اگر به دنبال الگوی مناسب در راستای کار برای مردم و کشور می گردیم شهدا بهترین الگو هستند.

در حوزه ایثار و شهادت آثار فاخر بسیاری تولید و نشر یافته است

عصر کرد - نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: پس از تاکیدات مقام معظم رهبری، در حوزه ایثار و شهادت آثار فاخر بسیاری تولید و نشر یافت و در حقیقت جریان شهادت در حوزه تولیدات فرهنگی در حال غالب شدن است.

معرفی محصولات دانش‌بنیان و استارت‌آپی دانش‌پژوهان و سرآمدان شاهد و ایثارگر در مسابقه تلویزیونی صعود از شبکه نسیم

عصر کرد - مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و سرآمدان شاهد و ایثارگر از پخش مسابقه تلویزیونی صعود از شبکه نسیم خبر داد و گفت: این برنامه تلویزیونی از روز یکشنبه ۱۷ تیرماه در ۶ قسمت به معرفی محصولات دانش‌بنیان و استارت‌آپی دانش‌پژوهان و سرآمدان شاهد و ایثارگر می‌پردازد.

انتصاب معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران

عصر کرد - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور حکمی «بهزاد ابراهیم‌پور» را به عنوان «معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی» بنیاد شهید و امور ایثارگران منصوب کرد.

اعلام زمان و نحوه ثبت درخواست انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر در دانشگاه آزاد اسلامی

عصر کرد - اداره کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران در اطلاعیه‌ای به نقل از مرکز امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی زمان و نحوه ثبت تقاضای میهمانی و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی قدیم در دانشگاه آزاد اسلامی را اعلام کرد.

سازمانی موفق است که به روز باشد و از حداکثر ظرفیت‌ها استفاده کند

عصر کرد - مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره سازمان سلامت کوثر در همایش مدیریت بیمارستانی روسای مراکز تابعه سازمان سلامت کوثر وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: سازمانی موفق است که به روز باشد و از حداکثر ظرفیت‌ها استفاده کند.

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «افلاکیان نجف‌آبادی»

عصر کرد - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم اشرف السادات هاشمی نجف آبادی» مادر گرامی شهیدان والامقام «محمد تقی، علی و احمد افلاکیان نجف آبادی» را تسلیت گفت.

همایش مدیریت بیمارستانی روسای مراکز تابعه سازمان سلامت کوثر برگزار شد

عصر کرد - همایش مدیریت بیمارستانی با رویکرد متدولوژیها و ابزارهای نوین مدیریتی در صنعت سلامت با حضور مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره سازمان سلامت کوثر و روسای مراکز تابعه سازمان سلامت کوثر وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

دیدار سلمانی با خانواده ۵ شهید والامقام تبریزی

عصر کرد - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در ادامۀ دیدارهای منظم خود با خانواده های بزرگوار شهدا و ایثارگران عزیز، به صورت جداگانه در منزل ۵ شهید والامقام تبریز حضور یافت و در فضایی گرم و صمیمی با والدین و خانواده این شهدا دیدار و گفت‌وگو کرد.

ثبت پرونده ۴۷۸ شهید مدافع حرم در قم

عصر کرد - مدیرکل به همراه معاونان بنیاد شهید و امور ایثارگران در نشست صمیمی با خانواده معظم شهدای مدافع حرم در شهرستان جعفرآباد قم گفت: تاکنون ۴۷۸ پرونده شهید مدافع حرم در قم به ثبت رسیده است، شهدای مدافع حرم مایه عزت و سربلندی نظام اسلامی هستند.

ساير مطالب

برگزاری اردوهای جانبازان و پایش سلامت با استقبال آنها همراه بود

حضور رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در کنگره بین‌المللی شهدای مدافع حرم و جبهه مقاومت

انتصاب معاون سیاست‌گذاری فرهنگی نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران

برگزاری هفدهمین نشست هم‌اندیشی «بررسی بیماران صرع مقاوم به درمان: درمان‌های نوین» در حوزه دانش‌افزایی مهارت‌های کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران

انجام کلیه خدمات گردشگری خانواده معزز شاهد و ایثارگر از طریق سامانه شاهد سیر

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه با رئیس کل دادگستری استان

حضور پررنگ خانواده شهدا و ایثارگران پای صندوق‌های اخذ رای در گیلان

کلیپ افتتاح فاز نخست مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار گلستان

دکتر قاضی‌زاده هاشمی: پایش سلامت بیش از 720 هزار ایثارگر در دولت سیزدهم انجام شده است

بیانات مقام معظم رهبری در دیدار اعضای ستاد برگزاری کنگره بین‌المللی شهدای مقاومت و مدافع حرم

برگزاری مراسم بزرگداشت اربعین شهدای خدمت در بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران

تجدید بیعت با شهدای خدمت در مزار شهید آیت الله آل هاشم

شهید بهشتی در اوایل انقلاب نسبت به جریان نفاق گوشزد کرده بود

مراسم چهلم شهدای خدمت و گرامیداشت شهدای هفتم تیر در تبریز برگزار شد

دستاوردهای دولت سیزدهم در زمینه خدمت‌رسانی به ایثارگران کم‌نظیر است

حضور در صحنه انتخابات یکی از تاکیدات مهم شهدا است

از فرصت باقی مانده برای تبلیغ حضور حداکثری در انتخابات استفاده کنیم

شهید بهشتی مظهر صلابت، وارستگی و مغز متفکر پیروان ولایت بود

اخلاص و عمل به تکلیف ویژگی بارز شهداست

نشست هم اندیشی سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با جمعی از جانبازان 70درصد

چهل خدمت ماندگار دولت مردمی سیزدهم به ایثارگران قزوین

دیدار با جامعه ایثارگری سادات استان اردبیل در قالب طرح ابراهیمیان

مراسم استقبال از کاروان حج تمتع ویژه جانبازان سال 1403 برگزار شد

انتصاب معاون نظارت راهبردی نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران

دعوت تشکل‌های شاهد و ایثارگر کشور جهت حضور حداکثری مردم در انتخابات

مادر صبور شهیدان والامقام «هاشمی نسب گرجی» از بهشهر مازندران آسمانی شد

بیانیه مجمع جهانی زنان ایثارگر دوستدار صلح در دعوت از مردم برای حضور در انتخابات

بیانیه مجمع جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی به مناسبت انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری

فاز اول مجتمع فرهنگی، ورزشی و توانبخشی ایثار گلستان افتتاح شد

نشست هم اندیشی سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد

مدیرکل بنیاد کرمانشاه: پیگیری امور جامعه ایثارگری، بهبود عملکرد بنیاد را به دنبال دارد

شهادت شهیده «ریحانه سلطانی نژاد» سند جنایات استکبار جهانی است

دیدار استاندار اردبیل و مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با جامعه معظم ایثارگری

مراسم انعقاد تفاهم‌نامه صندوق اشتغال و کار آفرینی با شرکت تراکتور سازی تبریز برگزار شد

نشست ستاد برگزاری مراسم بزرگداشت اربعین شهدای خدمت برگزار شد

مراسم عید غدیر خم در نمازخانه بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

برگزاری نشست بررسی وضعیت دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

بیانیه تشکل‌های شاهد و ایثارگر رزن در دعوت مردم برای حضور در انتخابات

دکتر قاضی‌زاده هاشمی: پایش سلامت بیش از 720 هزار ایثارگر در دولت سیزدهم انجام شده است

نشست تعاملی مدیر کل بنیاد سمنان با مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان

برنامه عملیاتی بر اساس سند تحول دولت سیزدهم تدوین شده است

ارائه خدمات حقوقی به ایثارگران استان کرمانشاه به مناسبت هفته قوه قضائیه

تشریح برنامه‌های بنیاد فارس در دولت سیزدهم/ رشد5 تا هزار درصدی خدمات بنیاد استان

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «مردیان»

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «انصاری رامندی»

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «بختیاری»

پیام تسلیت رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان معظم «محمدی عزیز آبادی»

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «زرین»

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان والامقام «ایزدی»

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

رشد 300 درصدی ثبت و ضبط تاریخ شفاهی ایثارگران در دولت سیزدهم/ مشارکت بنیاد شهید در تولید و پخش 9 فیلم سینمایی ملی

تشریح اقدامات بنیاد شهید در آستانه کنگره ملی شهدای کهگیلویه وبویراحمد

اهم اقدامات کلان و تحولی بنیاد شهید و امور ایثارگران در دولت سیزدهم

دعوت مادر شهیدان طهماسبی پور در ایلام از مردم برای شرکت در انتخابات

دعوت انجمن رهپویان شهدای ایل خزل جهت مشارکت گسترده در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری

اجلاسیه شهدای غریب استان لرستان برگزار می‌شود

دعوت انجمن رهپویان شهدای ایل خزل جهت مشارکت گسترده در چهاردهمین دوره ریاست جمهوری

گردهمایی آموزشی مددکاران بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران برگزار شد

دیدار سرپرست معاونت حقوقی و امور مجلس بنیاد شهید با والدین شهید طالب پور

مادر شهیدان والامقام «ایزدی» به دیدار حق شتافت

نهادینه سازی فرهنگ غدیر در بصیرت افزایی آحاد جامعه ضروری است

جلسه ستاد شاهد و امور ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز برگزار شد

پنجمین دوره «دانش‌افزایی مهارت‌های شناختی و ارتباطی» باحضور کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

کاهش 60 درصدی مراجعات حضوری به بنیاد در کل کشور / بیش از 41 هزار دیدار چهره به چهره مدیران با جامعه ایثارگری

جامعه 102 هزار نفری ایثارگران ایلام آماده حضور در انتخابات هستند

نوسازی عرصه‌های حضور وارثان ایثار و شهادت در دولت؛ رسالت رئیس جمهور منتخب

قضات ایثارگر تجلیل می‌شوند

کاهش 60 درصدی مراجعات حضوری در کل کشور / بیش از 41 هزار دیدار چهره به چهره مدیران با جامعه ایثارگری

ششمین نشست شورای مدیران حوزه نمایندگی ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد

همایش هم اندیشی جانبازان بصیر استان کرمانشاه برگزار شد

برگزاری یادواره سید آزادگان با حضور معاون حقوقی رییس جمهور

مادر شهیدان والامقام «احمد و محمود بختیاری» به فرزندان شهیدش پیوست

طرح‌های ساماندهی گلزار شهدای زنوز، هادیشهر و روستاهای جلفا اجرایی می‌شود

پیکر پدر شهیدان «انصاری رامندی» در جوار فرزندان شهیدش آرام گرفت

جانباز گرانقدر 70 درصد «محمدحسین صداقت‌راد» از چالوس مازندران به خیل شهدا پیوست

ششمین جلسه تدوین کتاب کنگره 14 هزار و 500 شهید مازندران در بنیاد استان برگزار شد

حرکت در مسیر شهدا رمز وحدت جامعه است

جشن تولد ریحانه (دختر کاپشن صورتی، گوشواره قلبی) در جوار مزارش برگزار می‌شود

دیدار نماینده ولی‌فقیه در استان البرز و امام‌جمعه کرج با خانواده‌های معظم شهدای سادات

دومین نشست هماهنگی برگزاری «همایش گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدا و قربانیان سلاح‌های شیمیایی» برگزار شد

مدیرکل بنیاد کرمانشاه: حضور درانتخابات کار جهادی و شهدایی است

کارگاه آموزشی همسران جانبازان بصیر برگزار شد

حضور مدیر کل بنیاد شهید بوشهر در مرکز سامد استانداری جهت پاسخگویی به سوالات جامعه ایثارگری

نظام جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر آرا مردم است/ خانواده شهدا و ایثارگران مسئولیت راهبری دارند

رشد 300 درصدی ثبت و ضبط تاریخ شفاهی ایثارگران در دولت سیزدهم/ مشارکت بنیاد شهید در تولید و پخش 9 فیلم سینمایی ملی

مادر شهیدان والامقام «مردیان» به لقاءالله پیوست

صبر و ایثار جامعه ایثارگری درسی بزرگ برای جامعه است

برگزاری کارگاه‌های آموزشی ویژه ایثارگران

ملاقات بی‌واسطه سرپرست بنیاد شهید آذربایجان‌شرقی با مراجعه‌کنندگان

خدمت‌رسانی بهینه و مطلوب به ایثارگران با هماهنگی و همکاری مسئولان تحقق می‌یابد

بیانیه تشکل‌های شاهد و ایثارگر استان ایلام برای حضور حداکثری در انتخابات

دومین مراسم تجلیل از همسران جانبازان بصیر در مجتمع فرهنگی کردان برگزار شد

طرح پایش سلامت جانبازان به صورت مستمر برگزار می‌شود

راه اندازی پویش «رای دادن به نیابت از شهدای شاخص» در ایلام

دیدار استاندار مازندران با پدر شهید فرهود جوادی

هفتاد و هشتمین جلسه کارگروه ساماندهی گلزار شهدا در استانداری مازندران برگزار شد

تعامل و همگرایی شخصیت‌های محلّی در مسیر گره‌گشایی از چالش‌های ادارات شهرستانی بنیاد شهید افزایش یابد

بیانیه تشکل‌های شاهد و ایثارگر استان ایلام برای حضور حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری

انتخابات باید به یک حماسه ملی تبدیل شود / با حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی آرمان‌ شهدا تحقق می‌یابد

نظام جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر آرا مردم است/ خانواده شهدا و ایثارگران، مسئولیت راهبری، هدایت‌گری و آگاهی بخشی دارند