عصر کرد

آخرين مطالب

بنیاد شهید و امور ایثارگران

یکی از مجروحان حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان به خیل شهدا پیوست

عصر کرد - صبح امروز یکشنبه دوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ «محمد مهدی ایرانمنش» فرزند شهید «رضا ایرانمنش» پس از تحمل ۱۱۰ روز مجروحیت از حادثه تروریستی گلزار شهدای شهر کرمان صبح امروز در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) به فیض شهادت نائل آمد.

شهدا بهترین الگو برای انسان در مسیر الله هستند

عصر کرد - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دومین روز از سفر به استان بوشهر در دیدار با خانواده شهدا شهرستان دشتی از توابع خورموج گفت: شهدا بهترین الگو برای انسان در مسیر الله هستند.

جزئیات افزایش حقوق ایثارگران در سال ۱۴۰۳ اعلام شد

عصر کرد - معاون مددکاری و مشارکت‌های مردمی و سرپرست معاونت توسعه مدیریت، منابع و برنامه‌ریزی بنیاد شهید و امور ایثارگران، جزئیات افزایش حقوق ایثارگران در سال ۱۴۰۳ را اعلام کرد.

جامعه ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران انتظاری جز تکریم ندارند

عصر کرد - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در همایش سراسری مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران که در راستای تبیین و تشریح برنامه عملیاتی سال جاری برگزار شد، گفت: جامعه ایثارگری از بنیاد شهید و امور ایثارگران انتظاری جز تکریم ندارند.

برگزاری اولین همایش حقوق شهروندی و ایثار استان کرمان با حضور مدیرکل حقوقی و معاضدت قضایی بنیاد شهید و امور ایثارگران

عصر کرد - اولین همایش حقوق شهروندی و ایثار استان کرمان با حضور مدیرکل حقوقی و معاضدت قضایی بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان، مشاور معاون حقوقی و امور مجلس، رئیس دفتر معاون حقوقی و مسئولان ایثارگران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.

جایگاه و شان ایثارگران معزز در این نظام بسیار بالا و ویژه است

عصر کرد - اولین همایش حقوق شهروندی و ایثار استان کرمان با حضور مدیرکل حقوقی و معاضدت قضایی بنیاد شهید و امور ایثارگران، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان، مشاور معاون حقوقی و امور مجلس، رئیس دفتر معاون حقوقی و مسئولین ایثارگران دستگاه های اجرایی استان در محل هتل آسمان برگزار شد.

پاسخگویی سلمانی به جامعه ایثارگری در میز خدمت نماز جمعه تبریز

عصر کرد - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با حضور در برنامۀ ارتباطات مردمیِ نماز جمعۀ تبریز که در قالب میز خدمت در صحن مصلای حضرت امام خمینی(ره) این کلانشهر برپا بود، به طور مستقیم پاسخگوی آحاد نمازگزاران به ویژه جامعۀ معزّز ایثارگری شد.

با تمام توان پیگیر حل مشکلات جامعه ایثارگری استان هستیم

عصر کرد - مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران در نشست با نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی، گفت: با تمام توان پیگیر حل مشکلات و رضایت حداکثری جامعه ایثارگری استان هستیم.

پیام تسلیت مدیرکل بنیادآذربایجان غربی در پی درگذشت همکار خادم الشهدا حجت الاسلام «مصطفی حاجی حسینلو»

عصر کرد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی در پی درگذشت همکار خادم الشهدا شادروان زنده یاد مرحوم حجت الاسلام «مصطفی حاجی حسینلو» فرزند سردار شهید والا مقام «علی حاجی حسینلو»، از همکاران خدوم بنیاد شهید و امورایثارگران شهرستان خوی بر اثر سانحه رانندگی پیام تسلیت صادر کرد.

تکریم خانواده شهدا و  ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امر بزرگی است که باید از دل جریان‌های مردمی بجوشد

عصر کرد - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دومین روز از سفر به استان بوشهر در نشست با تشکل های شاهد و ایثارگر این استان گفت: تکریم خانواده شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت امر بزرگی است که باید از دل جریان‌های مردمی بجوشد.

شهدا بهترین الگو برای انسان در مسیر الله هستند

عصر کرد - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در دومین روز از سفر به استان بوشهر در دیدار با خانواده شهدا شهرستان دشتی از توابع خورموج گفت: شهدا بهترین الگو برای انسان در مسیر الله هستند.

هیچ مانعی برای برنامه های فرهنگی در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وجود ندارد

عصر کرد - معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران در جریان سفر به استان بوشهر گفت: هیچ مانعی برای برنامه های فرهنگی در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت وجود ندارد.

موضوع ایثار و شهادت موضوع بسیار مهم دولت سیزدهم است/بکارگیری ظرفیت های مردمی از برنامه های جدی بنیاد است

عصر کرد - رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید بر اینکه موضوع ایثار و شهادت موضوع بسیار مهم دولت سیزدهم است، گفت: بکارگیری ظرفیت های مردمی از برنامه های جدی بنیاد است.

شهدا، فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه زنده نگه داشته اند

عصر کرد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه، گفت: شهدا اسوه‌های بی‌بدیلی هستند که روح جهاد و شهادت در جامعه را زنده نگه داشته اند و ما وظیفه‌داریم با نشر و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت روحیه مجاهد پروری را در آحاد جامعه و به‌ویژه جوانان کشور فراهم کنیم .

تکریم مدیرکل بنیاد مازندران از جانباز سرافراز سرتیپ دوم صلواتی

عصر کرد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به مناسبت روز ارتش در سوادکوه شمالی با جانباز معزز سرتیپ دوم محمد صلواتی دیدار و از شجاعت و شهامت این جانباز عزیز تجلیل و تکریم به عمل آورد.

خدمت توام با تکریم مهمترین اصل در بنیاد شهید و امور ایثارگران است

عصر کرد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان درخصوص اعطای تسهیلات و ارائه خدمات به خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران با مدیران امور شعب و اعتبارات بانکهای استان به بحث و گفتگو پرداخت.

ادای احترام معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مقام والای شهدای شهر بوشهر

عصر کرد - ادای احترام دکتر سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی معاون رییس جمهور و ریاست عالی بنیاد شهید و مسئولین استانی، به مقام والای شهدای شهر بوشهر

نخستین نشست ستاد شاهد شهرستان‌های استان تهران در سال جدید برگزار شد

عصر کرد - نخستین نشست ستاد شاهد شهرستان‌های استان تهران در سال جدید صبح امروز چهارشنبه ۲۹فروردین‌ماه با حضور مدیران کل آموزش و پرورش و بنیاد شهید و امور ایثارگران، جمعی از معاونین آموزشی و پرورشی و روسای ادارات در سالن شهدای ترور این اداره کل برگزار شد.

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «فرشیدفر»

عصر کرد - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم تاج دولت کمار» مادر گرامی شهیدان معزز «حمیدرضا و هادی فرشیدفر» را تسلیت گفت.

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت مادر شهیدان گرانقدر «انصاری رامندی»

عصر کرد - معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مومنه «حاجیه خانم زلیخا دانسفهانی» مادر گرامی شهیدان معزز «موسی و مصطفی انصاری رامندی» را تسلیت گفت.

تعظیم روز ارتش

عصر کرد - دکتر سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران

مولدسازی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است

عصر کرد - مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران ضرورت به جریان انداختن اموال و دارایی‌های متروکه، راکد و یا بلااستفاده به نفع تولید را اجتناب ناپذیر و راهی برای تبدیل تهدید به فرصت ارزیابی کرد.

مدیرکل بنیاد استان آذربایجان شرقی به مشکلات ۵۰ نفر از مراجعان رسیدگی کرد

عصر کرد - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با حضور در محل میز خدمت ستاد استانی، در نخستین دیدار مردمی سال جدید، به مشکلات ۵۰ نفر از مراجعان رسیدگی کرد.

پیام تبریک بنیاد شهید وامور ایثارگران استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی

عصر کرد - مدیرکل بنیاد شهید وامور ایثارگران استان گیلان به مناسبت فرا رسیدن روز ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروی زمینی پیام تبریکی صادر کرد.

سه‌شنبه‌های ایثارگری در مازندران

عصر کرد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران به صورت چهره به چهره با خانواده های معزز شهدا و ایثارگران شهرستان سوادکوه شمالی دیدار و دغدغه.های آنان را رسیدگی کرد.

قدرت و اقتدار نیروهای مسلح ایران امروز در اوج است

عصر کرد - حجت الاسلام «میرزایی» گفت: قدرت و اقتدار نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران امروز در اوج است و در برابر هر متجاوزی با قدرت و اقتدار برخورد می‌کند.

پیام تسلیت نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام دهنوی

عصر کرد - نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت حاج رجبعلی دهنوی پدر شهیدان والامقام علی‌اکبر، حمید و حسین دهنوی را تسلیت گفت.

ثبت گزارش جامعه هدف بنیاد شهید و مردم با مراجعه به سامانه سوت زنی

عصر کرد - مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد، رسیدگی و پاسخگویی به شکایات بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: جامعه هدف بنیاد و مردم با مراجعه به سامانه به راحتی میتوانند گزارش خود را ثبت و کد رهگیری یا کد پیگیری دریافت کنند.

مدیرکل بنیاد استان آذربایجان شرقی به مشکلات ۵۰ نفر از مراجعا رسیدگی کرد

عصر کرد - سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی با حضور در محل میز خدمت ستاد استانی، در نخستین دیدار مردمی سال جدید، به مشکلات ۵۰ نفر از مراجعان رسیدگی کرد.

تجلیل استاندار یزد از خانواده شهدای ارتش

عصر کرد - در آستانه ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، استاندار یزد با تعدادی از خانواده شهدای ارتش دیدار و گفتگو کرد.

پیام تسلیت دکتر رئیسی در پی درگذشت پدر شهیدان «دهنوی»

عصر کرد - رئیس جمهور ضایعه درگذشت «حاج رجبعلی دهنوی» پدر بزرگوار شهیدان والامقام «علی‌اکبر، حمید و حسین دهنوی» را به مردم شریف استان خراسان رضوی و خانواده محترم آن مرحوم تسلیت گفت.

صبر و ایثار خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر درس آموز است

عصر کرد - مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت: صبر و اخلاص خانواده‎‌‌های معظم شاهد و ایثارگر به عنوان اسوه‌های ایثار درس آموز است و ترویج این فرهنگ و انتقال آن جوانان و نسل‌های آینده وظیفه‌ای سنگین بر دوش همه ماست.

اقدامات سازمان اقتصادی کوثر منجر به خودکفایی‌های بزرگ در حوزه اقتصادی شد

عصر کرد - مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر وابسته به بنیاد شهید و امور ایثارگران موضوع تحریم‌ها را نقطه عزیمت این سازمان برای قطع وابستگی‌های کشور به بیگانگان خواند و گفت: اقدامات سازمان اقتصادی کوثر منجر به خودکفایی‌های بزرگ در حوزه‌های مهم اقتصادی شد.

افزایش تعامل بنیاد شهید و امور ایثارگران با آموزش و پرورش برای توسعه فعالیت های فرهنگی

عصر کرد - سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام در نشست ستاد شاهد استان، خواستار افزایش تعامل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و آموزش و پرورش برای توسعه فعالیت های فرهنگی شد.

ساير مطالب

تجمع مردم یزد در گلزار شهدا و قدردانی از پاسخ مقتدرانه سپاه

برگزاری جلسه شورای معاونان و اطلاع رسانی بنیاد استان سمنان

حل مشکلات جامعه ایثارگری نیازمند مشارکت دستگاه هاست

سال 1401 ؛ سال «تولید؛ دانش‌بنیان، اشتغال‌آفرین»

جلسه شورای سیاستگذاری ستاد کنگره شهدای استان البرز برگزار شد

مادر شهیدان والامقام «انصاری رامندی» به لقاءالله پیوست

«حفظ نظم و انضباط اداری» و «پاسخگویی حداکثری به جامعۀ هدف» پایه و اساس خدمت است

عملیات عمرانی طرح جامع گلزار شهدای قزوین آغاز می‌شود

همه فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد آذربایجان شرقی استخدام می‌شوند

تکریم مدیرکل بنیاد کرمانشاه از ایثارگران شهرستان جوانرود

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران

یادواره شهدای معلم حوادث تروریستی آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان

مادر گرامی شهیدان «فرشیدفر» به فرزندان شهیدش پیوست

رئیس جمهور در پیامی درگذشت پدر شهیدان «خرسندیان» را تسلیت گفت

پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی درگذشت پدر شهیدان والامقام «دهنوی»

سفر سرپرست اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام به شهرستان دره شهر

حملات موشکی به سرزمین صهیونیستی دل خانواده‌های شهدا و ایثارگران را شاد کرد

حمایت بنیاد شهید و امور ایثارگران یزد از اقدام شجاعانه سپاه پاسداران

بیانیه مرکز مقاومت بسیج بنیاد شهید و امور ایثارگران در حمایت از اقدام نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در تنبیه رژیم صهیونیستی

برنامه ریزی جهادی برای استفاده حداکثری از آزمون استخدامی خاص فرزندان شهدا و جانبازان 70 درصد

وعده صادق هژمونی اسرائیل و استکبار جهانی را در هم شکست

هفتمین روز شهادت شهید مدافع امنیت محسن حسین نیا در بهنمیر مازندران برگزار شد

برگزاری مراسم اختتامیه فعالیت‌های قرآنی ماه مبارک رمضان بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس

تکریم 5 عضو جامعۀ ایثارگری تبریز توسط سلمانی

مادران شهدا آیه های ایثار و گنجینه های استواری و صبر هستند

پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت مادر شهیدان بهمنی‌نژاد

تاکید بر برجسته شدن نقش شهدای امدادگر/ یادواره‌های شهدا شکل مردمی بگیرد

80 درصد تسهیلات اشتغال در بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام جذب شد

مادران شهدا عالی ترین جلوه های صبر، بصیرت و تعالی را به منصه ظهور رساندند

برگزاری اردوهای سیاحتی، زیارتی و درمانی جانبازان / امکانات سلامتی در راستای ارتقاء سطح نشاط و شادابی خانواده معظم ایثارگران

بیمه دی موجب رضایتمندی خانواده‌ی بزرگ ایثار و شهادت و مایه‌ی آبرومندی در دولت شد

برکات ماه مبارک رمضان را در مسیر خدمت به خانواده شهدا و ایثارگران حفظ کنیم

مدیرکل بنیاد کرمانشاه شعار سال را چراغ هدایت بنیاد عنوان کرد

پیام تبریک رئیس بنباد شهید و امور ایثارگران به مناسبت عیدفطر

پیام تبریک تشکلهای شاهد و ایثارگر به مناسبت عید فطر

استاندار یزد: شهدا ناظر و شاهد اعمال هستند

انتظار 2 ساله جامعه ایثارگری فارس برای دریافت زمین مسکن ملی

دیدار چهره به چهره مدیرکل بنیاد مازندران با 168 تن از خانواده های معزز شهدا و ایثارگران

تفاهم نامه همکاری تشکل‌های ایثارگری و مشارکت های مردمی بنیاد و ستاد توان‌افزایی و حمایت از سازمان‌های مردم نهاد شهر تهران منعقد شد

نخستین جلسۀ «تحوّل بنیاد آذربایجان شرقی در حوزه معاونت تعاون» برگزار شد

دستاوردهای سازمان اقتصادی کوثر در دولت مردمی

یادواره شهدای عملیات رمضان با محوریت شهدای روستای گندشمین در اردبیل برگزار شد

آیین تجلیل از خانواده های معظم شهدا و ایثارگران اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان

نشست مدیرکل بنیاد مازندران با دادستان استان

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از مسئولان استان البرز با خانواده شهید «بهروز واحدی»

پاسخگویی مدیرکل بنیاد کرمانشاه در سامانه «سامد دولت»

شهرستان آبدانان 220 شهید تقدیم نظام کرده است

وداع با شکوه مردم بابلسر مازندران با شهید مدافع امنیت محسن حسین نیا

فرم نظرسنجی خدمت به ایثارگران از سوی اداره کل بازرسی، ارزیابی عملکرد، رسیدگی و پاسخگویی به شکایات منتشر شد

دیدار مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران سیستان و بلوچستان با خانواده جانبازان

پدر گرانقدر شهیدان «محمد و بهمن مسافر » میهمان فرزندان شهیدش شد

بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب و نیازهای روز سند راهبردی طرح شاهد و ایثارگر تدوین می‌شود

تشییع پیکر شهید «جواد جهان بیکی» در کلاله

نشست اعضای بنیاد ملی نخبگان با دفتر نخبگان و دانش‌پژوهان شاهد و ایثارگر برگزار شد

اولین نشست شورای معاونین اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز/ تحقق 97 درصدی دیدار با ایثارگران در استان البرز

جانباز 70درصد «قربانعلی حسینی» به خیل همرزمان شهیدش پیوست

مدیرکل بنیاد کرمانشاه: ایران اسلامی مدیون ایثار و فداکاری ایثارگران است

مدیرکل بنیاد گلستان با خانواده معظم شهید«جواد جهان بیکی» دیدار کرد

جزئیات روند برگزاری انتخابات اعضاء هیأت امناء موسسه اندوخته شاهد

حضور پرشور جامعه معظم ایثارگری و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اردبیل در راهپیمایی روز جهانی قدس

دیدار مدیرکل بنیاد مازندران با خانواده شهید مدافع امنیت محسن حسین نیا در بهنمیر

دیدار استاندار البرز با والدین شهیدان ایزدیار در کرج

حضور گسترده ایثارگران استان سمنان در راهپیمایی روز قدس

پیام رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در پی شهادت 3 تن از پاسداران یزدی

برگزاری مراسم روز قدس با حضور گسترده مردم و خانواده های شهدا و ایثارگران استان همدان

هدف از تشکیل سازمان سلامت کوثر تجمیع کلیه مراکز درمانی است که به جامعه هدف و جامعه ایثارگری خدمت می‌کند

خانواده‌های معزز شهدا و ایثارگران مازندران در راهپیمایی روز قدس حماسه ای بی نظیر خلق کردند