عصر کرد

آخرين مطالب

شهرداری تهران

اجرای طرح صیانت و ساماندهی باغات و زمین‌های رهاشده محله طرشت

عصر کرد - شهردار منطقه ۲ گفت: به منظور تحقق حداکثری اهداف طرح ویژه صیانت ، حفاظت و ساماندهی باغات و همچنین رفع خطر از دیوارهای شکسته و خطرناک واقع در معابر عمومی و همچنین ساماندهی نقاط بی دفاع شهری ،دستورالعمل نحوه ترمیم دیوارکشی و فنس کشی باغات و زمین های رهاشده محله طرشت تدوین و ابلاغ شد.

تقدیر از عملکرد برتر منطقه ۷ در حوزه سلامت ایمنی و محیط زیست (HSE)

عصر کرد - در نشست مشترک مدیران (HSE) مناطق ۲۲ گانه شهر تهران که با حضور رئیس کمیته ایمنی و بحران شورای اسلامی شهر تهران و رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران با هدف بررسی موضوعات HSE برگزار، از عملکرد برتر منطقه در حوزه HSE تقدیر شد.

آسفالت ۳۴ هزار و ۵۰۰ مترمربع از معابر منطقه ۷ مرمت و بهسازی شد

عصر کرد - معاون فنی و عمران شهرداری منطقه ۷ گفت: از ابتدای سال جاری تا هفته اول خرداد ماه مرمت و بهسازی آسفالت سطح معابر منطقه به مساحت ۳۴ هزار و ۵۰۰ مترمربع و به تناژ ۴ هزار و ۴۵۰ تن انجام شد.

آموزش اپلیکیشن پذیرش بلیت تک‌سفره در خطوط اتوبوس تندرو تهران (BRT)

عصر کرد - نحوه‌ کار با اپلیکیشن پذیرش بلیت تک‌سفره در خطوط اتوبوس تندرو تهران(BRT) در سازمان فاوای شهرداری تهران به مدیران، متصدیان و پیمانکاران طرف قرارداد شرکت واحد اتوبوسرانی تهران آموزش داده شد.

پخش ۱۰ هزار تن آسفالت در معابر منطقه۱۳

عصر کرد - شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به اجرای نهضت آسفالت در معابر منطقه۱۳ همزمان با شش ماهه اول سال جاری از پخش ده هزار تن آسفالت در معابر محدوده از ابتدای سال تا کنون با هدف ایجاد سهولت در تردد عابرین و وسایل نقلیه خبر داد.

ضرورت تخصیص منابع استانی برای بازآفرینی شهر تهران

عصر کرد - مدیرعامل سازمان نوسازی شهر تهران در جلسه ای که با حضور رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران برگزار شد، بر ضرورت استفاده از ظرفیت ها و منابع دستگاه های خدمات رسان برای بازآفرینی شهر تهران تأکید کرد.

برپایی غرفه‌های فرهنگی گروه‌های جهادی منطقه ۱۹ در تجمع بزرگ امام رضایی

عصر کرد - همزمان با مراسم اجتماع بزرگ امام رضایی ها با شعار «مهر خواهر برادری» در ساعت ۲۰ امشب گروه های جهادی و هیئت های مذهبی در کنار شهرداری منطقه ۱۹ با ارائه خدمات فرهنگی و هنری در غرفه ها میزبان عاشقان امام رئوف می شوند.

خدمت در مسجد سیدالشهداء(ع) منطقه ۲۱ با حضور عضو شورای اسلامی شهر تهران

عصر کرد - ملاقات مردمی "مهدی اقراریان" رئیس کمیته نظارت و حقوق شهروندی شورای اسلامی شهر تهران به همراه "حسن عبدلیان پور" رئیس مرکز وکلا و کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوه قضاییه و "محمدرضا پوریافر" شهردار منطقه ۲۱ تهران با شهروندان منطقه در مسجد سید الشهدا(ع) برگزار شد.

برپایی پردیس فرهنگی و موکب‌های صلواتی / تسهیلات ویژه رفت‌وآمد شرکت‌کنندگان

عصر کرد - شهردار منطقه از تمهیدات ترافیکی، خدمات‌شهری، عمرانی و فرهنگی و اجتماعی برای هرچه باشکوه‌تر برگزارشدن اجتماع امام‌رضایی‌ها در میدان خراسان خبر داد.

برگزاری پنجاه و یکمین جلسه کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران در منطقه ۹

عصر کرد - پنجاه و یکمین جلسه کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر تهران، با حضور مهدی بابایی رئیس کمیته ایمنی و مدیریت بحران شورای اسلامی شهر، سیدمحمدرحیم مرتضوی شهردار منطقه ۹، قدرت الله محمدی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، علی نصیری رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران و مدیران شهری در منطقه ۹ برگزار شد.

اولویت‌ معاونت امور مناطق در سال جاری

عصر کرد - نشست شورای شهرداران مناطق ۲۲گانه با حضور عباس شعبانی معاون هماهنگی و امورمناطق شهرداری تهران و شهرداران مناطق با محوریت موضوعات خدمات شهری و نگهداشت شهر در محل معاونت هماهنگی و امور مناطق برگزار گردید.

برگزاری جشن «آینده از آن توست» در منطقه ۱۰

عصر کرد - عربلو معاون امور اجتمتعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۰ گفت: بیش از ۵۰۰ نفر از دختران منطقه ۱۰به مناسبت ولادت باسعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر که در مجتمع شهید غنی‌پور برگزار شد، شرکت کردند.

برگزاری مستمر جلسات کمیته درآمدی در منطقه ۹

عصر کرد - با توجه به ابلاغ تکلیف تعهدی درآمد منطقه ۹ از سوی اداره کل تشخیص وصول درآمد، جلسات کمیته درآمدی به صورت منظم و مستمر در سالن جلسات و با حضور شهردار منطقه و مدیران شهری برگزار می شود.

اجرای مرحله دوم مسابقه الماس شهر در غرب پایتخت

عصر کرد - اداره کل امور بانوان شهرداری تهران با همکاری شهرداری منطقه۹ با هدف شناسایی زیرساخت های ویژه بانوان شامل؛ بوستان های بانوان، شهربانو و شهر دخت، نسبت به برگزاری مرحله دوم مسابقه الماس شهر در مجموعه شهربانو اقدام کرد.

برگزاری ویژه برنامه‌های دهه کرامت و برپائی چایخانه حضرت رضا (ع) در منطقه ۱۶

عصر کرد - سید مرتضی روحانی شهردار منطقه ۱۶ اظهار داشت: شهرداری منطقه همزمان با فرا رسیدن ایام نورانی و با برکت دهه کرامت از ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها تا ولادت حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا علیه السلام با برگزاری ویژه برنامه هایی این ایام خجسته را گرامی می دارد.

رقابت‌های آموزش ترافیک، برای شهروندان منطقه ۸

عصر کرد - پنجمین دوره آموزواره فصلی «حرکت» شهرداری منطقه۸ در بهار و تابستان ۱۴۰۲ آغاز شد و شهروندان این منطقه در چهار گروه سنی با هم به رقابت می‌پردازند.

طرح رصد نشان داد که می‌توان در چند ماه به اندازه پنج سال کار کرد

عصر کرد - عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: خوشبختانه نظارت بر اجرای پروژه‌های توسعه محله‌ای و همت مدیریت شهری سبب شده که در ۶ ماه به اندازه ۵ سال شاهد پیشرفت فیزیکی پروژه‌ها باشیم.

برگزاری جلسه هم اندیشی مدیران بازرسی مناطق۲۲ گانه در موزه هفت چنار

عصر کرد - جلسه هم اندیشی مدیران بازرسی مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران با حضور مهدی اخ الصنایع شهردار منطقه ۱۰ و سجاد امیرزادگان جانشین رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران با هدف رسیدگی به مسائل مشکلات و همفکری در زمینه بهبود خدمات رسانی به شهروندان تهرانی ، به میزبانی این منطقه در موزه هفت چنار برگزار شد.

برگزاری جشن ۲۰۰۰ نفری دختران در دانشگاه تهران

عصر کرد - معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۶ از اجرای پویش «آینده شبیه توست» به مناسبت گرامیداشت دهه کرامت و میلاد با سعادت حضرت معصومه (س) در دانشگاه تهران خبر داد.

​ماجرای تبدیل وضعیت مسکن‌های مختص اجاره‌داری به مسکن مهر

عصر کرد - رئیس انجمن انبوه‌سازان استان تهران گفت: در طرح اجاره‌داری، ۵ سال زمان برای بازگرداندن سرمایه به انبوه‌ساز در نظر گرفته شده بود، اما در کشوری که تورم ۵۰ درصدی را تجربه می‌کند، ۵ سال صبر برای یک انبوه‌ساز به معنی خروج از بازار تولید است.

کاروان روایت عشق در دارالشهدای تهران

عصر کرد - در آستانه ولادت با سعادت حضرت ثامن الحجج، علی بن موسی الرضا(ع)،جشن بزرگ "قرار عاشقی" با حضور جمع کثیری از شهروندان منطقه ۱۷ در آستان مقدس امامزاده حسن (ع) برگزار شد.

انتصابات جدید در معاونت های سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران

عصر کرد - با حکم معاون مالی و اقتصادی شهردارتهران، سرپرست جدید معاونت مشارکت‌ها و خدمات سرمایه گذاری و معاونت امور مهندسی و مدیریت پروزه‌های سازمان منصوب شدند.

از ارتقا سطح ایمنی در مدارس طی ۳فاز اجرایی تا خسارت ۱۰۰ میلیارد تومانی در حادثه انبار موتورسیکلت

عصر کرد - مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: متاسفانه افراد در خرید خانه توجهی به ایمنی ندارند و امیدواریم روزی برسد که ایمنی در اولویت قرار گیرد.

محمدی: در خرید خانه باید به مسائل ایمنی توجه کرد/ کریمیان: گاهی با کم‌ترین آموزش می‌توان از بروز حوادث جدی جلوگیری کرد

عصر کرد - مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: متاسفانه افراد در خرید خانه توجهی به ایمنی ندارند و امیدواریم روزی برسد که ایمنی در اولویت قرار گیرد.

از ارتقا سطح ایمنی در مدارس طی ۳ فاز اجرایی تا خسارت ۱۰۰ میلیارد تومانی در حادثه انبار موتورسیکلت

عصر کرد - مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: متاسفانه افراد در خرید خانه توجهی به ایمنی ندارند و امیدواریم روزی برسد که ایمنی در اولویت قرار گیرد.

ارتقا سطح ایمنی در مدارس طی ۳ فاز اجرایی

عصر کرد - مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: متاسفانه افراد در خرید خانه توجهی به ایمنی ندارند و امیدواریم روزی برسد که ایمنی در اولویت قرار گیرد.

ضرورت پیگیری و استمرار در روند پروژه های شهری

عصر کرد - شهردار منطقه ۴ طی بازدیدی که در طرح رصد ۲ با حضور سه تن از اعضای محترم کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران از پروژه های شهری این منطقه انجام شد، بر ضرورت پیگیری و استمرار در روند این پروژه ها تاکید کرد.

افزایش روزانه حداقل ۲ میلیون و دویست هزار مسافر با احداث ۴ خط جدید شبکه مترو تهران

عصر کرد - احداث ۴ خط جدید شبکه مترو تهران (خطوط ۸ تا ۱۱) که مطالعات آن براساس مصوبه ۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸ شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور و طبق آخرین نسخه طرح جامع حمل و نقل ریلی پایتخت شکل گرفت و از اواسط سال ۱۳۹۹ آغاز شد، تحولی شگرف در میزان و نحوه جابجایی مسافران این مود حمل و نقلی در سطح شهر تهران ایجاد خواهد کرد.

میزان مصرف انرژی در هزار و ۸۰۰ ساختمان شهرداری تهران بررسی شد/ ثبت کمترین مصرف انرژی در ساختمان‌های منطقه ۹

عصر کرد - مدیر گروه مطالعات محیط زیست و سلامت شهری مرکز مطالعات و برنامه‌ریزی شهر تهران گفت: پس از بررسی میزان مصرف انرژی در هزار و ۸۰۰ ساختمان شهرداری، جداول و آمار نشان‌دهنده کمترین میزان مصرف انرژی در منطقه ۹ و بیشترین میزان مصرف در منطقه ۱۸ است.

ادعای «پیگیری سازمان بازرسی برای آزادی مدیر دستگیر شده شهرداری» صحت ندارد

عصر کرد - به دنبال دستگیری یکی از مدیران منطقه ۱۲ در راستای سیاست شهردار تهران در مبارزه با فساد، شایعاتی در خصوص پیگیری آزادی این فرد از سوی سازمان بازرسی در فضای مجازی مطرح شد که این شایعه از سوی سازمان بازرسی شهرداری تکذیب می‌شود.

ساير مطالب

فرد دستگیرشده در منطقه 12 سال گذشته با پیگیری سازمان بازرسی عزل شده بود

ادعای «پیگیری رئیس سازمان بازرسی برای آزادی مدیر دستگیر شده شهرداری» صحت ندارد

همه به احترام شهدای کن ایستادند

جشن2000 نفری دختر ایران برگزار شد

بازتاب گسترده «جشن امام رضایی‌ها» در شبکه‌های اجتماعی

کاربران فضای مجازی درباره «جشن بزرگ امام رضایی‌ها» چه می گویند؟

26 درصد خودروهایی که امسال به مراکز معاینه فنی مراجعه کردند موفق به دریافت گواهی نشدند

عدم صدور گواهی معاینه فنی برای 26 درصد از خودروها در سال جاری

مراجعه 365 هزار خودرو به مراکز معاینه فنی در سال جاری/ راه‌اندازی دومین مرکز معاینه فنی ویژه بانوان در سال جاری

تکذیب شایعات مطروحه درباره علت استعفای رییس مرکز حقوقی شهرداری/ پیگیری از طریق مراجع قضایی

تکذیب شایعات مطروحه درباره استعفای رییس مرکز حقوقی شهرداری/ پیگیری از طریق مراجع قضایی

آغاز مطالعات احداث ال.آر.تی در تهران/ تراموا به افق‌های روشن رسید

در جهت احقاق حقوق شهر، ارزش اموال بازگشتی به شهرداری افزایش می‌یابد

مراسم پرچم گردانی حرم مطهر امام رضا(ع) در منطقه 22

کاهش 51 درصدی بارش‌های بهاره و پیش‌بینی تابستانی «گرم و خشک» برای تهران

حلقه اعتراضی کودکان منطقه13 در حمایت از شعار "زندگی بدون دخانیات"

دلایل آتش‌سوزی علفزارها در تهران اعلام شد/ کدام حریق‌ها دایره‌ای هستند؟

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در دریاچه شهدای خلیج فارس/ پاکسازی محیط زیست دریاچه شهدای خلیج فارس از ته سیگار

شرکت شهر سالم برای خدمات به حاضران مراسم ارتحال امام (ره) «درمانگاه موقت» راه‌اندازی می‌کند

امام رضا(ع)، کودکان کار را طلبید

15 مورد چهار دیواری به مساحت 11 هزار متر مربع در منطقه 19 رفع خلاف شد

افتتاح متروی پرند در هفته دولت

شهرداری چگونه حق تهرانی‌ها را از سودجویان پس گرفت؟

برگزاری پنجمین "آموزواره فصلی حرکت" در منطقه 22

تصفیه‌خانه نهج‌البلاغه و پل تندرستی پاییز افتتاح می‌شود/ آغاز اجرای طرح شمسه از امسال

احداث جزیره ترافیکی در تقاطع بزرگراه شهید مدرس و خیابان مشاهیر

میدان خراسان در باب الرضای تهران میزبان عاشقان امام هشتم می‌شود

نوسازی نیمی از مخازن زباله در شهر تهران

اعلام آمادگی بیش از 150 گروه مردمی برای شرکت در اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها

خدمات‌رسانی رایگان تاکسیرانی در جشن بزرگ اجتماع امام رضایی‌ها

تمهیدات ناوگان اتوبوسرانی تهران برای مراسم «اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها»

تمهیدات ترافیکی محدوده برپایی «اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها»

پایتخت میزبان بزرگ‌ترین اجتماع امام‌رضایی‌ها می‌شود/ از چاوش‌خوانی برای کاروان امام رضا (ع) تا برپایی موکب‌های پذیرایی و فرهنگی

از راه‌اندازی مواکب فرهنگی و صلواتی تا خط‌کشی محوری خیابان 17 شهریور و میدان خراسان

لازمه سرعت عمل در فهم و پیگیری مسائل دوری از حواشی است/ پاکدستی و سلامت مجموعه بازرسی باید زبانزد باشد

مساجد منطقه 14 پرنور می‌شود

تمهیدات مدیریت بحران تهران ویژه اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها

جزئیات برگزاری «اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها» در میدان خراسان

رئیس مرکز حقوقی شهرداری تهران استعفا داد

نشست کمیته ایمنی منطقه 5 برگزار شد

ارائه خدمات رایگان به شرکت‌کنندگان اجتماع بزرگ «امام رضایی‌ها» در ایستگاه شهدای 17 شهریور/ اختصاص 500 دستگاه اتوبوس برای انتقال عاشقان اهل بیت

آماده سازی 950 هزار متر مربع اراضی برای پارکینگ زائران در محورهای منتهی به حرم

مراسم تکریم و معارفه معاون امور مناطق شهرداری تهران

برگزاری همایش خانوادگی خواهر و برادری در منطقه 5 پایتخت

نقش ذیحسابان برای نظارت قبل از هزینه کرد و تطبیق مخارج شهرداری با بودجه مصوب

بخشی از خیابان‌های منتهی به میدان خراسان از ساعت 17 روز دوشنبه بسته خواهد شد

آماده‌سازی بخش‌های جنوبی میدان خراسان برای برگزاری جشن بزرگ «امام رضایی‌ها»

ثبات سیاسی و اقتصادی کشورهای مجری «اجاره‌داری»/ ورود شهرداری به اجاره‌داری مسکن قابل تقدیر است

حفظ فضای سبز در مواجهه با ساخت و سازها مورد توجه جدی مدیریت شهری منطقه است

اقدامات ترافیکی مدیریت شهری منطقه 5 درخصوص مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره)

گنجینه‌های شهر در منطقه امید و زندگی به رقابت می پردازند

اصلاح سیستم های آبیاری و آبرسانی منطقه 9

خیابان 35 متری شهید افتخاری به بلوار شهید مژدی متصل می شود

آغاز ثبت‌ نام مسابقات قهرمان‌ شهر2 در منطقه9

ماجرای کشف فساد 20000 میلیارد تومانی

برگزاری نشست هماهنگی مراسم ارتحال امام خمینی (ره) در منطقه 9

برپایی جشنواره تفریحی فراغتی و گذرهای نشاط و بازی در بوستان بانوان منطقه 19

برگزاری برنامه‌های هفته ملی بدون دخانیات در منطقه 9

پنجمین نشست مجمع مشورتی و تخصصی محلات شهر تهران در منطقه 10 برگزار شد

عطر دهه کرامت در پایتخت پیچید

برگزاری اولین جلسه کمیته توسعه مبتنی بر حمل و نقل عمومی (TOD) در منطقه 18

جشن بزرگ امام الرئوف "قرارعاشقی" در بوستان نرگس منطقه 21 برگزار شد

بهسازی و ایمن سازی محورهای عبوری شرق منطقه 14

رقابت دختران منطقه2 در جشنواره آشپزی مادر- دختری

کودکان محله فرحزاد مهربانی با طبیعت را آموزش دیدند

ایجاد دانش، مهارت و افزایش مشارکت جامعه در مقابله با چالش‌های محیط زیستی

از پویش زمین بدون ته سیگار تا تقدیر از رانندگان غیرسیگاری

آمادگی منطقه 15 برای اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها

اعلام برنامه‌های ترافیکی جشن بزرگ اجتماع امام رضایی‌ها در محدوده میدان خراسان

کودکان کار، آرزوهایشان را نقاشی می کنند

استقرار پردیس فرهنگی منطقه 13 در اجتماع بزرگ امام رضایی‌ها

دستگیری سارق تجهیزات ترافیکی بزرگراه امام علی(ع)

اجرای بیش از 10ویژه برنامه هفته ملی بدون دخانیات در منطقه 8

3 پایگاه پشتیبانی و مدیریت بحران در مناطق یک و 22 به بهره برداری می‌رسد

اجرای 5 هزار مترمربع روکش مکانیزه آسفالت در خیابان نجار محمودی

پارکینگ «شایان» با 220 دهنه پارک خودرو در مرکز پایتخت رفع تصرف شد

«ضلع یکم» وارد بازار نشر شد

«ضلع یکم» بازار نشر شد

ظرفیت سردخانه‌های مجتمع عروجیان بهشت زهرا (س) افزایش می‌یابد

استفاده از ظرفیت مساجد و پایگاه‌های بسیج در جهت محرومیت زدایی

معاینه فنی خودروهای متعلق به کارکنان واحدهای غیر مستقل شهرداری تهران رایگان شد

احداث و روزآمدی چندین پروژه ورزشی در ری

بررسی میزان پیشرفت اجرای احکام برنامه‌ چهارم تحول و پیشرفت شهر تهران‌

پخش 7500 تن آسفالت در معابر شمال شرق تهران /آمد وشد خودروها روانتر می شود

«بام‌لند چای» باطل شد

دوازدهمین جلسه هیات مدیره انجمن علمی دفاع مقدس ایران

بانک‌ها به تعهدات خود در پرداخت تسهیلات به بافت فرسوده عمل کنند

افزایش 700 میلیاردی سرمایه شرکت واحد اتوبوسرانی تهران

تقدیر جمعی از اعضای شورای شهر تهران از اقدامات شهرداری در منطقه 12

عذرخواهی شهردار منطقه 12 به دلیل وضعیت لایروبی نهر خیابان مولوی

جاوید رئیس هیات مدیره شرکت واحد اتوبوسرانی شد

تقدیر از شهرداری مناطق 12، 14 و 15

انتشار لیست ساختمان های ناایمن تشویش اذهان عمومی نبود/ لزوم ایمن‌سازی بیمارستان‌های پایتخت

جشنواره گل و گلاب تهران در بوستان بهاران

استقبال ‌7هزار تماشاگر از نمایش «معرکه در معرکه»

ضرورت تلاش سازمان بازنشستگی برای کاهش وابستگی به منابع بودجه ای شهرداری

پس‌گیری 110 ملک و پرداخت نیمی از بدهی‌های پیمانکاران توسط شهرداری اقدامی بسیار ارزشمند است/ پرداخت بدهی‌ها منجر به افزایش اعتماد سرمایه‌گذاران می‌شود

بیت علامه عسگری به «خانه مفاخر» تبدیل شود

لزوم لایروبی جوی آب در خیابان مولوی

از 15 شاخص استاندارد شفافیت در شورا تنها 4 مورد رعایت می‌شود