عصر کرد

آخرين مطالب

مجمع انتخاباتی هیئت بندنسازی و پرورش اندام استان کردستان برگزار شد/ رئیس جدید چه‌برنامه‌ای دارد؟ ورزشي

مجمع انتخاباتی هیئت بندنسازی و پرورش اندام استان کردستان برگزار شد/ رئیس جدید چه‌برنامه‌ای دارد؟
  بزرگنمايي:

عصر کرد - مجمع انتخاباتی هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان کردستان در حالی برگزار شده که اظهارات مطرح شده در این جلسه در نوع خود قابل تأمل بود. - اخبار استانها -
  مجمع انتخاباتی هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان کردستان ظهر امروز با حضور رئیس فدراسیون، مدیرکل ورزش و جوانان و اعضای این مجمع در اداره‌کل ورزش و جوانان کردستان برگزار شد.
عبدالمهدی نصیرزاده، رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور در این مجمع با بیان اینکه ما در بخش آموزش یکی از فدراسیون‌هایی هستیم که با کیفیت‌ترین خدمات آموزشی را به جامعه مخاطب ارائه می‌دهیم، اظهار داشت: با برگزاری دوره‌های مداوم بدنسازی و‌ تمرینات مقاومتی دوره‌های آموزشی را بهبود می‌بخشیم.
وی با بیان اینکه آموزش و سلامتی در فدراسیون بسیار مهم و‌ حائز اهمیت است، افزود: باید این امر مهم آموزش و‌ سلامت نیز در هیئت بدنسازی کردستان مورد توجه قرار گیرد، چراکه متأسفانه آموزشی که از هیئت قبل شاهد بودیم آموزش غیر نظام‌مند و فدراسیون از این دوره‌های آموزشی در استان ناراضی بود.
رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور با ابراز خرسندی از اینکه در آموزش رشد کمی خیلی خوبی داشتیم، تصریح کرد: هیئت جدید برای صدور کارت مربیان، نسبت به برگزاری کلاس‌های آموزشی از طریق بانک اطلاعاتی و سامانه ملی اقدام کنند. کارت‌های مربیگری سه سال اعتبار داشته و‌ باید برای ارتقا درجه افراد، کلاس‌های بازآموزی برگزار شود، در غیر این‌صورت کارت آنها باطل خواهد شد.
وی از برنامه‌ریزی فدراسیون برای برگزاری مسابقات در مناطق کم‌برخوردار کشور خبر داد و گفت: برنامه ما این است که مسابقات ملی و قهرمانی کشور را با توجه به ظرفیت استان، در کردستان برگزار کنیم.
نصیرزاده با اشاره به اینکه در سال گذشته سازمان لیگ را احیا و هم‌اکنون نیز 85درصد باشگاه‌های کشور بخش خصوصی فعال است، عنوان کرد: خوشبختانه لیگ پاورلیفتینگ را نیز برگزار و‌ با استقبال خوبی مواجه شد. امسال هم لیگ را با 11تیم استارت زده و مسابقات آن را آغاز کرده‌ایم و امیدواریم‌ استان کردستان نیز در این رقابت‌ها حضور یابد.
وی از برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی فیتنس چلنج بانوان خبر داد و ابراز داشت: استان کردستان نیز با توجه به ظرفیت خود می‌تواند نماینده را به لیگ اعزام کند.
رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور در رابطه با صحت و سقم استفاده از مکمل‌های نیروزا و دوپینگ توضیح داد: موضوعی که انگشت اتهام به سمت فدراسیون بدنسازی است استفاده ورزشکاران از مواد نیروازست در حالی‌که از زمانی که بنده این مسئولیت را پذیرفته، اشاعه ورزش پاک را سرلوحه کار خود قرار داده‌ و اقدام به برگزاری آموزش‌های رایگان برای جلوگیری از استفاده از دوپینگ خواهیم کرد.
وی اضافه کرد: در بحث مبارزه با ورزشکاران دوپینگی علی‌رغم اینکه برای فدارسیون هزینه داشته اما با کسی تعارفی نداریم چراکه ما به دنبال ورزش پاک هستیم؛ دوپینگ عملکرد فدراسیون را پایین می‌آورد و عواقب و پیامدهای بسیار منفی دارد. از هیئت‌های استانی از جمله کردستان انتظار می‌رود در جاهایی که دارو و مواد نیروزا رد و بدل می‌شود، گزارش آن را به فدراسیون ارائه و بلافاصله با باشگاه برخورد کنند.
وی به وضعیت بودجه فدراسیون و هیئت‌های استانی اشاره کرد و افزود: در سال 1399 کل اعتبارات به استان‌ها 153میلیون تومان بوده اما در سال گذشته بالغ بر9میلیارد تومان اعتبارات فدراسیون به هیئت‌های استانی کمک شده است.
نصیرزاده با بیان اینکه مبنای توزیع بودجه بر اساس عملکرد هیئت‌ها بوده و هیچ محدودیتی نداریم، خاطرنشان کرد: 70درصد علاقه‌مندی بانوان به رشته‌های ورزشی این فدراسیون از آقایان بیشتر است. در دوره ما نخستین اعزام برون مرزی بانوان انجام و مسابقات در سه رشته مچ‌اندازی، پاور لیفتینگ بانوان و فیتنس چلنج در سطح ملی برگزار شده است.
وی با ذکر اینکه هیچ ممنوعیتی برای اعزام برون مرزی نداریم، اظهار کرد: هیئت بدنسازی استان کردستان می‌تواند مسابقات قوی‌ترین مردان غرب کشور را برگزار کند.
رئیس فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور یادآور شد: اتحاد و همدلی در بین ورزشکاران و استفاده از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ورزشی نهفته موجب پرورش قهرمانان و توسعه ورزش بدنسازی و پرورش اندام و در استان کردستان خواهد شد.
رشته بدنسازی و پرورش اندام در کردستان توسعه یابد
حامد جولائی، مدیرکل ورزش و‌ جوانان استان کردستان نیز در این مجمع انتخاباتی با ابراز گله‌مندی از اینکه بنده نمی‌دانم که ورزش بدنسازی چه چیزی دارد که برای هیئت و مجمع حرف و حدیث‌هایی به‌وجود می‌آید، اظهار داشت: چندین ماه است ما درگیر برگزاری این مجمع هستیم، آیا واقعاً پولی در این ورزش وجود دارد؟ آیا مبالغی در این هیئت رد و بدل می‌شود؟ یعنی باید ما از همه چیز بگذریم و به خاطر یک هیئت به جان هم بیفتیم!
وی افزود: این ورزش برای جوانان و پرورش قهرمانان است که با فعالیت در باشگاه‌ها، چیزی یاد بگیرند نه اینکه فعالان این عرصه دنبال تخریب باشند. مربیان این رشته ورزشکار و قهرمان تربیت کند و باشگاه‌دار نیز به کار خود مشغول باشد. در این جمع به کسی نگفتیم که به فلان کس رأی بدهید اما در بیرون حرف و حدیث‌هایی مطرح شده که کاملاً تکذیب می‌شود.
مدیرکل ورزش و‌ جوانان استان کردستان با هشدار اینکه اگر کسی نتواند در مسیر کاری خود فعالیت کند، کنار گذاشته می‌شود، تصریح کرد: ما از این بی‌حرمتی‌ها خسته شدیم، شما هم خسته شدید، همه خسته شده‌اند و برای هیئت بدنسازی این وضعیت خوب نیست، باید به توسعه رشته بدنسازی استان کمک کنیم.
جولائی با ابراز تأسف از اینکه نتوانستیم از قهرمانان کشوری و استان تجلیل و قدردانی کنیم، یادآور شد: باید با کمک فدراسیون این رشته ورزشی را توسعه دهیم، کما اینکه ارتقاء آن نیز مد نظر هیئت بدنسازی وپرورش اندام استان کردستان باشد. 
برنامه‌های رئیس منتخب هیئت بدنسازی و پرورش اندام کردستان
بهنام بهاری، رئیس جدید هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان کردستان نیز در این مجمع به ارائه برنامه‌های خود پرداخت و‌ گفت: تشکیل یک هیئت قوی و منسجم با استفاده از هیئت‌های شهرستانی، تشکیل کمیته‌های تخصصی، تکریم و استفاده از ظرفیت و تجارب پیشکسوتان این رشته و همکاری با فدراسیون بدنسازی جهت پیشبرد اهداف و برنامه‌ها از جمله برنامه‌های کاری بنده است.
وی از برنامه‌ریزی برای برگزاری مسابقات ورزشی و اعزام ورزشکاران و تیم منتخب قوی از استان کردستان به مسابقات کشوری خبر داد و افزود: تعامل با نیروهای مسلح، آموزش وپرورش و سایر دستگاه‌ها، تقدیر از قهرمانان و تشکیل یک اتحادیه برای بیمه و رفع مسکن آنها، جذب اسپانسر ویژه برگزاری مسابقات و حمایت از ورزشکاران، برگزاری کارگاه‌ها و سمینارهای آموزشی جهت ارتقا مربی و داور مجرب پر سطح استان و اعزام آنها به مسابقات کشوری و ملی از دیگر برنامه‌های بنده در این هئیت خواهد بود.
رئیس جدید هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان کردستان از برگزاری دوره ارتقا داوری برای آقایان و‌ بانوان خبر داد و عنوان کرد: تهیه بروشور اطلاع‌رسانی در باشگاه‌های بدنسازی و‌ پرورش اندام استان، راه‌اندازی سایت هیئت و اعزام مربیان و داوران به کلاس‌های ارتقاء داوری و‌ مربیگری، آشنایی مربیان و داوران با دوره‌های ارتقا داوری، آشنایی مربیان و داوران با بحث دوپینگ و‌ برنامه نویسی برای ورزشکاران، استفاده از مربیان مجرب جهت برگزاری دانش‌افزایی مربیان در شهرستان‌ها با همکاری فدراسیون و اداره‌کل ورزش و‌ جوانان استان از دیگر برنامه‌های این هیئت بوده که امیدواریم باهمکاری همه ورزشکاران بتوانیم این رشته ورزشی را توسعه دهیم.
ورزش شنای اصفهان در سطح ملی شرایط خوبی دارد/ بازی‌های کشورهای اسلامی محک خوبی برای مسابقات آسیایی استبرگزاری اردوی آخر جوانان در خانه کشتی/ اعزام به بلغارستان؛ پاداش قهرمانی آسیاآذرپیرا: انتخاب شدن برای تیم ملی کشتی به اندازه المپیک سخت است/ رده‌های پایه برایم پله هستند
به گزارش تسنیم؛ در پایان این مجمع انتخاباتی «بهنام بهاری» کاندیدای این مجمع 23 رأی از مجموع 30 رای مأخوذه را کسب و به مدت چهار سال به عنوان رئیس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان کردستان انتخاب شد.
همچنین «بهمن میرزایی» دیگر کاندیدای این مجمع 6 رأی را بدست آورد و «مرتضی باقری» نیز نتوانست هیچ رأی را کسب کند و یک رأی هم سفید به صندوق انداخته شد.

لینک کوتاه:
https://www.asrekurd.ir/Fa/News/282121/

نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield
مخاطبان عزیز به اطلاع می رساند: از این پس با های لایت کردن هر واژه ای در متن خبر می توانید از امکان جستجوی آن عبارت یا واژه در ویکی پدیا و نیز آرشیو این پایگاه بهره مند شوید. این امکان برای اولین بار در پایگاه های خبری - تحلیلی گروه رسانه ای آریا برای مخاطبان عزیز ارائه می شود. امیدواریم این تحول نو در جهت دانش افزایی خوانندگان مفید باشد.

ساير مطالب

حمایت از شرکت‌های دانش بنیان کرمانشاه

شورش سرمربی‌ها علیه داوران از آغاز لیگ برتر فوتبال

شورش سرمربی‌ها علیه داوران از آغاز لیگ برتر فوتبال

اعلام برنامه زمانی امتحانات نوبت شهریور در کردستان

کرمانشاه آماده ارایه خدمات تخصصی پزشکی و پیراپزشکی به گردشگران عراق است

برپایی موکب برای خدمات‌رسانی به زائران در مرز منذریه عراق ضروری است

125 میلیارد تومان در راستای تحقق عدالت آموزشی به استان کرمانشاه اختصاص یافت

بازسازی صحنه جرم سارقان مسلح طلافروشی ایلام

کنیا صحنه درگیری شدید/ هواداران «اودینگا» جاده ها را بستند

آلودگی دو واحد صنعتی در اسلام‌آباد غرب

درمان رایگان مددجویان منطقه زرینه توسط نیرو‌های جهادی

استقبال المالکی و طالبانی از طرح الکاظمی

توسعه گردشگری کردستان جزو اولویت‌های وزارت میراث‌فرهنگی است

درخشش دوچرخه‌سوار کردستانی در لیگ کوهستان کشور

غریب‌آبادی:‌ 4هزار زندانی در دیگر کشورها داریم

تولید بیش از 5800 تن عسل در استان کرمانشاه

سند راهبردی کاهش مخاطرات استان کرمانشاه تدوین شد

آمادگی سپاه برای اسکان بیش از 100 هزار زائر اربعین

نوزدهمین اجلاس پیرغلامان حسینی برگزار می‌شود

فوت 6 بیمار کرونایی در کرمانشاه

آیا ترامپ از صحنه سیاسی آمریکا حذف می‌شود؟

کاهش دمای هوا از پنجشنبه

روایت مقاومت مردم و رزمندگان و اتحاد شیعه و سنی در شکست حصر پاوه

متلاشی باند رسید ساز جعلی توسط پلیس در کرمانشاه

وجود بیش از 5 هزار تخت اقامتی در کرمانشاه

مدیر بسیج حقوقدانان کرمانشاه: تضییع کنندگان حقوق عامه به دستگاه قضایی معرفی می‌شوند

آغاز اعزام‌های انفرادی پیاده روی اربعین از هفتم شهریور ماه

علت پس زدگی آب فاضلاب در محله جعفرآباد کرمانشاه مشخص شد

ارایه خدمات درمانی به بیماران عراقی در کرمانشاه ارزانتر از کشورهای همسایه است

324 کیلوگرم گوشت تاریخ مصرف گذشته در رباط کریم امحا شد

حماسه پاوه حادثه‌ای مهم در تاریخ تحولات انقلاب اسلامی است/ مرهون رشادت‌های مردم هستیم

لیست مراکز منتخب تشخیص آبله میمونی در کرمانشاه به زودی اعلام می شود

آزادگان سندهای زنده انقلاب هستند

اتمام لکه‌گیری راه‌های تردد زائران اربعین تا 2 هفته آینده/ 8 تیم راهداری در بزرگراه کربلا مشغول کار هستند

فعالیت 546 سازمان مردم‌نهاد در استان کرمانشاه/ حاشیه نشینی و طلاق مهم ترین آسیب شناخته شده هستند

تیم‌های بهداشتی کرمانشاه از ورودی استان تا مرز خسروی مستقر می‌شوند

غریب‌آبادی: غربی‌ها حقوق بشر را دستاویزی برای فشار بر ایران قرار داده‌اند/4 هزار زندانی در دیگر کشورها داریم

آخرین وضعیت کرونا در استان کرمانشاه

اگر به دنبال منابع پایدار هستیم باید صنعت گردشگری ورزشی را فعال کنیم

کاهش تصادفات منجر به فوت در شرق استان تهران

شهردار: دهکده سلامت در سنندج ایجاد می‌شود

آخرین وضعیت کرونا در کردستان

استاندار کردستان: در انتصاب مسئولان از دسته‌بندی‌های انحرافی دوری می‌کنیم

خانه‌دار شدن در هر استان کشور چند سال طول می‌کشد؟

در خواست سروری از قالیباف برای بررسی خارج از نوبت طرح‌ها و لوایح شورای عالی استان‌ها

جلسه مدیران روابط عمومی و مسئولین ملاقات مردمی مناطق 22 گانه

شناسایی 87 بیمار جدید کرونایی در کردستان/یک نفر جان باخت

فراهم کردن شرایط لازم برای گسترش ایستگاه‌های متروی منطقه 5

اجرای طرح ساماندهی وانت‌بارها در منطقه 10 از هفته آینده

برگزاری نمایش «خورشید کاروان» از ابتدای دهه دوم محرم