عصر کرد
تمامی روستاهای بالای 20 خانوار سنندج از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند
دوشنبه 3 خرداد 1400 - 00:23:59
عصر کرد - مهر / مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان گفت: هم اکنون 88 درصد روستاهای بالای 20 خانوار سنندج از نعمت گاز بهره مند هستند که این مهم تا پایان سال به 100 درصد خواهد رسید.
احمد فعله‌گری، مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان اظهار کرد: شهرستان سنندج دارای 189 روستای بالای 20 خانوار بوده که در حال حاضر 167 روستا معادل 88 درصد از گاز طبیعی بهره‌مند هستند.
وی افزود: عملیات گازرسانی در هشت روستای این شهرستان در حال اجرا بوده و کارهای مطالعاتی در 14 روستای باقیمانده هم در دست اقدام است.
مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان تصریح کرد: با گازرسانی به هشت روستای در حال اجرا، آمار روستاهای بهره‌مند از گاز در سنندج تا 2 ماه آینده به 92 درصد افزایش می‌یابد و تا پایان سال جاری این مهم به 100 درصد خواهد رسید.
فعله گری به سخت‌گذر بودن اغلب روستاهای سنندج اشاره و گفت: عملیات گازرسانی در بخش کلاترزان سنندج با توجه به شرایط توپوگرافی منطقه بسیار سخت بوده و برای گازرسانی به هر واحد مسکونی، بیش از 200 میلیون ریال هزینه می‌شود.
وی اظهار کرد: در حال حاضر 184 هزار مشترک در شهرستان سنندج از خدمات شرکت گاز کردستان بهره‌مند هستند که تا پایان سال جاری این تعداد مشترکین افزایش چشمگیری خواهد داشت.

http://www.Kurd-Online.ir/fa/News/214967/تمامی-روستاهای-بالای-20-خانوار-سنندج-از-نعمت-گاز-بهره‌مند-می‌شوند
بستن   چاپ