عصر کرد

آخرين مطالب

وزارت رفاه

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین: مبارزه با مواد مخدر در جامعه کار و تولید باید به یک فرهنگ تبدیل شود

عصر کرد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین گفت: مبارزه با مواد مخدر در جامعه کار و تولید باید به یک فرهنگ تبدیل شود و از ظرفیت رسانه‌ها و فضای مجازی در این زمینه بهره برداری مطلوبی به عمل آید.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان بر نقش تعاونی‌ها در توانمندسازی اقشار آسیب‌پذیر تاکید کرد

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان عصر امروز از مرکز نیکوکاری فرهنگی، اجتماعی و کارآفرینی نصرت و تعاونی ۴۵۴۱ زرین بافت گلیم روستای ننله بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند فعالیت های این تعاونی و موسسه نیکوکاری قرار گرفت.

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان: ایجاد اشتغال نیازمند عزم عمومی و برنامه ریزی جامع، توسط همه دستگاه هاست

عصر کرد - مدیرکل تعاون،کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: ایجاد اشتغال نیازمند عزم عمومی، با رویکرد اساسی و برنامه ریزی جامع، توسط همه دستگاه ها است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: یکی از حربه‌های دشمنان نظام به دام انداختن جوانان بوسیله اعتیاد است

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد گفت: مسئولان و همه‌ اقشار جامعه به خصوص نوجوانان و جوانان باید هوشیار باشند تا در دام مواد مخدر گرفتار نشوند، چرا که یکی از حربه‌های دشمنان نظام به دام انداختن جوانان بوسیله اعتیاد است. ‏

توسعه صادرات و گسترش بازارهای جهانی رویکرد اصلی دولت سیزدهم در توسعه تعاونی‌ها

عصر کرد - معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه در کشور بیش از یکصدهزار تعاونی فعال است، گفت: توسعه صادرات و گسترش بازارهای جهانی تعاونی‌ها رویکرد اصلی دولت سیزدهم است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: از ظرفیت گروه‌های جهادی برای ایجاد اشتغال در محلات حاشیه‌نشین استفاده می شود

عصر کرد - ​مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست با مدیران گروه های جهادی محلات حاشیه نشین و آسیب پذیر کرمانشاه گفت: از ظرفیت گروه‌های جهادی برای ایجاد اشتغال در محلات حاشیه نشین کرمانشاه استفاده می شود.

ایجاد اشتغال مستقیم بیش از ۱۰۰ نفر در جریان میز ارتباطات مردمی سفر رئیس جمهور

عصر کرد - در راستای برپایی میز ارتباطات مردمی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی و مراجعه اقشار مختلف مردم از جمله کارگران و کارفرمایان و تلاش متصدیان میز مزبور موجبات اشتغال دست کم ۱۱۰ نفر فراهم شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: پی‌گیری مطالبات کارگران توسط صنوف، عزت جامعه کارگری را دوچندان خواهد کرد

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان در جمع ۲ هزار نفری کارگران و استادکاران ساختمانی شهرستان شهرضا اظهار داشت: پی‌گیری مطالبات کارگران توسط صنوف، عزت جامعه کارگری را دوچندان خواهد کرد.

جذب نیروی امریه در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

عصر کرد - وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با توجه به ظرفیت ایجاد ‌‌شده در اصل ۱۴۷ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، در نظر دارد از توان علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی در قالب جذب نیروهای امریه(کارکنان وظیفه) جهت ارائه خدمات در حوزه‌های اجتماعی، اقتصادی، کارآفرینی و رفاه در مراکز استان‌ها و مناطق محروم و کمتر توسعه یافته کشور اقدام کند.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان: مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران در کوهدشت احداث می شود

عصر کرد - مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان گفت: همکاری لازم جهت ایجاد و بهره برداری از مجموعه های فرهنگی ورزشی کارگران در کوهدشت فراهم شود.

ثبت ۲۱۰۰ درخواست بیمه بیکاری در استان آذربایجان غربی در سه ماهه اول سال ۱۴۰۱

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی گفت: ۲۱۰۰ نفر در استان برای دریافت مقرری بیمه بیکاری از ابتدای سال تا کنون در سامانه ثبت درخواست بیمه بیکاری ثبت نام کردند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان‌شرقی تاکید کرد: ضرورت اصلاح ساختار و تقویت سیستم فروش و بازاریابی

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان شرقی گفت: اصلاح ساختار و تقویت سیستم فروش و بازاریابی با هدف بهره وری منابع انسانی و تولید یک ضرورت و بهره وری و استفاده از ظرفیتهای تولیدی کارخانجات از برنامه های مهم و کلان استان است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان:کارجویان و کارفرمایان درسامانه "جستجوی شغل" ثبت نام کنند

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان سمنان گفت: سامانه جستجوی شغل، با هدف کاهش هزینه ها، بهبود و انسجام در عملکرد کاریابی ها و در نهایت افزایش اشتغال، ایجاد شده است.

جذب ۹۰ درصدی اعتبارات مشاغل خانگی در خوزستان

عصر کرد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان گفت: ۹۰ درصد اعتبارات مصوب سال ۱۴۰۰ در بخش مشاغل خانگی این استان جذب شده است که این روند جزو عملکردهای بسیار خوب در سطح کشور محسوب می شود.

تأکید سرپرست وزارت رفاه بر تلاش این وزارتخانه برای تأمین بهتر معیشت بازنشستگان

عصر کرد - دکتر «محمد هادی زاهدی‌وفا» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تلاش این وزارتخانه برای تأمین بهتر معیشت بازنشستگان در چارچوب قانون خبر داد.

بررسی میدانی مشکلات ۲ شهرستان استان اصفهان توسط سرپرست وزارت کار

عصر کرد - دکتر «محمدهادی زاهدی‌ وفا» سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر استانی رئیس‌جمهور و هیئت دولت سیزدهم به استان اصفهان، با سفر به شهرستان‌های نجف آباد و تیران و کرون به عنوان نماینده ویژه رئیس‌جمهور، ضمن دیدار و گفت‌وگو با مردم، مسائل و مشکلات آنها را از نزدیک بررسی کرد.

بیمارستان نجف‌‌آباد باید سریع‌تر به بهره‌برداری برسد

عصر کرد - در جریان بیست‌و‌پنجمین سفر استانی رئیس‌جمهور و هیئت دولت به استان اصفهان، دکتر «محمدهادی زاهدی‌ وفا» نماینده ویژه رئیس‌جمهور در شهرستان نجف‌آباد و سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بر اتمام هرچه سریع‌تر پروژه ساخت بیمارستان این شهرستان تأکید کرد.

میدان میوه‌ و‌ تره‌بار شهرداری گلدشت افتتاح شد

عصر کرد - در جریان بیست‌و‌پنجمین سفر استانی رئیس جمهور و هیئت دولت به استان اصفهان، دکتر «محمدهادی زاهدی‌ وفا» به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور، میدان میوه و تره‌بار شهرداری گلدشت را افتتاح کرد.

مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی تاکید کرد: پویایی دستگاههای اجرایی نیازمند تدوین برنامه جامع آینده نگری

عصر کرد - اولین نشست کارگروه توسعه مدیریت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی با رویکرد توجه به شاخص های تاثیر گذار در اثر بخشی و ارتقاء بهره وری نیروی انسانی برگزار شد.

تکریم مراجعین و صدور آرا سازشی در اولویت مراجع حل اختلاف کرمانشاه قرار دارد

عصر کرد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در نشست تخصصی با کارشناسان روابط کار گفت: تکریم مراجعین و صدور آرا سازشی در اولویت مراجع حل اختلاف قرار دارد.

بازدید کریمی بیرانوند از مرکز خصوصی بازپروری و توان افزایی بانوان استان چهارمحال و بختیاری+فیلم

عصر کرد - معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مرکز خصوصی بازپروری و توان افزایی بانوان استان چهارمحال و بختیاری بازدید کرد.

بسته‌های مشترک اشتغال‌آفرینی ایران و ترکمنستان تدوین می‌شود

عصر کرد - سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در چارچوب تفاهم‌نامه همکاری جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ترکمنستان، بسته‌های مشترک کارآفرینی و توسعه اشتغال میان دو کشور تدوین می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان: دولت توجه ویژه ای به احقاق حقوق کارگران دارد

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: دولت توجه ویژه ای به احقاق حقوق کارگران دارد و پیگیری مطالبات جامعه کارگری در اولویت برنامه های ما قرار دارد.

تاسیس نخستین شرکت تعاونی دانش بنیان در ساخت تجهیزات صنعتی در اهواز

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان از تاسیس نخستین شرکت تعاونی دانش بنیان در ساخت تجهیزات صنعتی در اهواز با سوق دادن نبوغ جوانان به سمت تشکیل تعاونی‌های دانش بنیان خبر داد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: رفع مسائل و مشکلات بازنشستگان از اهداف وزارت مردم است

عصر کرد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان همدان گفت: رفع مسائل و مشکلات بازنشستگان از اهداف وزارت مردم است و برای ریشه یابی مسائل و مشکلات جامعه حضور در جمع آنان و شنیدن مسائل از زبان این عزیزان تاثیر به سزایی در رفع مشکلات خواهد داشت.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: اقدامات بزرگ وزارت کار در رفع حداقل نیازهای جامعه تحت پوشش خود

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: دولت سیزدهم و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تلاش می کند تا نیازهای جامعه را پوشش دهد تا زمینه‌های رشد و تعالی برای آنان فراهم شود و همه آحاد مردم نیز در پیشرفت اقتصادی سهیم باشند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: افزایش قدرت علمی شرکت‌های دانش بنیان تهدید دشمنان را به فرصت تبدیل می‌کند

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: افزایش قدرت علمی و عملیاتی شرکت های دانش بنیان تهدید دشمنان به فرصت تبدیل می شود .

صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان از مشاغل مناطق درگیر خشکسالی حمایت می کند

عصر کرد - مدیر صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان گفت: اهتمام این صندوق بر رسیدن به اشتغال حداکثری در مناطق کم آب و درگیر با خشکسالی ست که در این راستا نیز از مشاغل بومی مورد نیاز منطقه سیستان حمایت تسهیلاتی شده است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: آماده پذیرش طرح های اشتغالزایی روستایی و عشایری هستیم

عصر کرد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر با تاکید بر این که آماده پذیرش طرح های اشتغالزایی روستایی و عشایری هستیم، گفت: به دنبال شناسایی پروژه های پیشران در مقیاس های کوچک و بزرگ هستیم و دستگاه های اجرایی نسبت به معرفی طرح های اولویت دار در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام کنند.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: در میز خدمت، مطالبات مردم در شهرستان های تابعه پاسخ داده می شود

عصر کرد - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در دیدار با امام جمعه سرپل ذهاب گفت: با تسهیل دسترسی مردم به مسئولین در میز خدمت مطالبات مردم در شهرستان های تابعه استان کرمانشاه پاسخ داده می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی:طرح های ویژه ای برای ایجاد اشتغال و احیای بنگاههای اقتصادی تدوین شده است

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی گفت: تاکنون با بهره گیری از توان نیروی انسانی خلاق و با دانش طرح های ویژه ای در راستای ایجاد اشتغال،بهبود وضعیت صنعت و احیاء و افزایش بنگاههای اقتصادی تدوین شده است که لازمه عملیاتی کردن آنها تامین سرمایه است.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: پاسخ سریع به دشمنان با سربازان امید آفرین جهاد تبیین

عصر کرد - نخستین نشست رابطین فضای مجازی دستگاه‌های اجرایی و نهادهای استان خراسان شمالی در سالن جلسات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

دومین نشست کارگروه و قرارگاه عملیاتی اشتغال خراسان رضوی برگزار شد

عصر کرد - دومین نشست کارگروه اشتغال و قرارگاه عملیاتی اشتغال خراسان رضوی با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، سرپرست دفتر سرمایه گذاری و اشتغال استانداری و مدیران دستگاه ها، نهادها و بانک های مرتبط برگزار شد.

راهکارهای ارتقاء فرهنگ کار در کردستان بررسی شد

عصر کرد - نشست بررسی راهکارهای ارتقاء فرهنگ کار در جامعه کار و تولید کردستان، با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان و صاحبنظران حوزه کار و تولید در استان برگزار شد.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران: همه دستگاههای اجرایی برای تحقق هدف دولت در راستای ایجاد اشتغال قدم بردارند

عصر کرد - مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران در نشست کارگروه تخصصی اشتغال و سرمایه‌گذاری استان تهران گفت: تمامی دستگاه‌های اجرایی استان باید پای کار بیایند و در راستای تحقق هدف دولت در راستای ایجاد اشتغال قدم بردارند.

پرداخت ۳۸۴ میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی در استان آذربایجان غربی

عصر کرد - مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی سهم اعتبار ابلاغی تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی استان آذربایجان غربی را در سال گذشته ۵۰۴ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: در سال گذشته تعداد ۲۲۱۶ مجوز مشاغل خانگی صادر و مبلغ ۳۸۴ میلیارد ریال اعتبارات قرض الحسنه مشاغل خانگی پرداخت شده است.

ساير مطالب

تولیدکنندگان بخش کشاورزی کرمانشاه در انتظار قوانین حمایتی مجلس

کاهش 4 مگاواتی مصرف برق با تغییر ساعت کاری ادارات کردستان

کردستان دارای ظرفیت‌های بالایی در زمینه اشتغالزایی است

900 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی در کردستان پرداخت می‌شود

فاز اضطراری تصفیه خانه آب شهر کرمانشاه در چند روز آینده وارد مدار می‌شود

فعالیت 113 کسب و کار اینترنتی نوپا در کردستان

بازدید بیش از 654 هزار مسافر از جاذبه‌های گردشگری کردستان

صنایعی که استعدادهای صنعتی کردستان را هویدا کردند

کردستان؛ معدن طلای سرخ کشور

تعاونی‌ها؛ ظرفیتی برای ایجاد اشتغال پایدار در کردستان

نقش کلیدی فرودگاه سقز در اشتغالزایی و توسعه اقتصادی

بیش از 5 هزار میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل سدهای کردستان نیاز است

بخش کشاورزی کردستان وارد فعالیت های فناورانه می‌شود

واریز ٨3٥ میلیارد تومان حقوق دولتی معادن کردستان

طرح تحول زمین‌شناسی و اکتشاف دخایر معدنی کشور در کردستان افتتاح شد

60 هزار واحد مسکن محرومان در کشور در حال ساخت است

کردستان از معبر به مقصد گردشگری تبدیل شده است

رشد تولید با حمایت دولت و مردم از تولیدات داخلی افزایش می‌یابد

710 میلیارد تومان اعتبار برای توسعه دیواندره اختصاص یافت

ایجاد پردیس بین المللی دانشگاه کردستان در منطقه آزاد بانه و مریوان

اقامتگاه‌های بوم‌گردی ظرفیتی مهم برای رونق گردشگری کردستان

82 میلیون هکتار از مراتع کشور ممیزی شده است

بنگاه ها در حوزه هایی ورود می کنند که تخصص آنها نیست

توسعه زیرساخت‌های گردشگری رونق اقتصادی را به‌دنبال دارد

یک مجتمع تولیدی سقز مجددا به عرصه تولید بازگشت

اجرای طرح نهضت ملی مسکن در کردستان 1688هکتار زمین نیاز دارد

مردمی‌سازی یارانه‌ها و سهم خوب کردستانی‌‎‌ها

روزانه سه کیلومتر شبکه گاز در کردستان اجرا می‌شود

فضای نمایشگاهی کردستان افزایش یابد

کارگاه آموزشی آشنایی با بازار عراق در سنندج برگزار می شود

سطح زیرکشت کلزا در دهگلان 63 درصد افزایش یافت

گره‌کور مشکلات مرز سیرانبند بانه

جاماندگان از یارانه به فرمانداری‌ها مراجعه نکنند

کشف 94 تن روغن احتکار شده در سنندج

بارش های بهاره بیش از 114 میلیارد ریال خسارت به بخش کشاورزی کردستان وارد کرد

توزیع 90 تن گوشت مرغ در بازار سنندج

شهرهای کردستان در سال جاری با تنش آبی مواجە نخواهند بود

مردم کردستان باید ثمره احداث سدها را احساس کنند

شرایط‌ سرمایه‌گذاری در بخش گردشگری کردستان فراهم است

10 درصد گندم ایران در کردستان تولید می شود

برق 539 روستای کردستان بازفروش است

بیش از 2 هزار میلیارد ریال مالیات به حساب شهرداری ها و دهیاری های کردستان واریز شد

فعالان اقتصادی در استانها از لزوم بازنگری در سیاست‌های ارزی می‌گویند

ساخت کارخانه طلا نقش مهمی در اشتغال و توسعه شهرستان سقز دارد

شناسایی مالکین و ساماندهی بازارچه متروکه سنندج از طریق مراجع قضایی پیگیری می شود

بیش از 58 درصد معادن کردستان فعال است

96 درصد اعتبارات تملک دارایی‌های سرمایه‌ای کردستان تخصیص یافت

چشم انتظاری استانی با بزرگ‌ترین ذخایر قیر طبیعی ایران‌ به داشتن شهرک تخصصی

456 هزار تُن محصولات کشاورزی سال گذشته از کردستان صادر شد

456 هزار تُن محصولات کشاورزی سال گذشته از کردستان صادر شد

‌رگه‌های جدید معدنی طلا و سنگ‌آهن در کردستان شناسایی شد

سرمایه گذاری 6 میلیارد ریالی برای توسعه ظرفیت‌های مخابراتی در کردستان

62 واحد صنعتی راکد در کردستان احیا می‌شود

سرمایه‌گذاری 40 هزار میلیاردی قرارگاه خاتم الانبیاء در کردستان

بیش از 32 هزار تن گوشت قرمز در کردستان تولید شد

آغاز مجدد فعالیت کشتارگاه مرغ«ماد» سقز با حمایت دستگاه قضایی

فقط تایید شده‌ها می‌توانند شهر خود را تغییر دهند

مشکلات بازارچه مرزی مله‌خورد سروآباد برطرف می‌شود

تخصیص 123 درصدی اعتبارات سفر رئیس‌جمهور به 17 استان کشور

بیش از یک میلیون کردستانی در تعاونی‌های سهام عدالت عضو هستند

کسب و کارهای اشتغالزا در کردستان، دانش بنیان می شود

طرح هادی امسال در 300 روستای کردستان اجرا می‌شود

جهانی شدن فرش در گرو توجه به سلایق بازار است

15 هزار قروه ای در طرح نهضت ملی مسکن ثبت نام کردند

60 تعاونی سال گذشته در کردستان تشکیل شد

مجوز حفر چاه آب بخش کشاورزی در مناطق شرقی کردستان صادر نمی‌شود

همکاری با جهاددانشگاهی برای خدمت به جامعه کارگری شکل گیرد

برنامه احیای واحدهای صنعتی راکد در کردستان به طور کامل تحقق یافت

88 روستای کردستان به شبکه سراسری گاز متصل شد

رویداد ملی توت‌فرنگی در کردستان برگزار می‌شود

مناطق آزاد تجاری؛ مولد صنعت و درآمدزایی در کردستان

رفع تصرف 8 هزار و 730 متر مربع از اراضی ملی در ایام نوروز 1401

طرح ملی سنجش نرخ کیفیت کالا در کردستان آغاز شد

پهنای باند اینترنت در شهرستان کامیاران 5 برابر افزایش یافت

صادرات ایران به عراق با راه‌اندازی منطقه آزاد بانه ـ مریوان 2 برابر می‌شود

رشد 12 درصدی جوجه ریزی در کردستان

نیروگاه سیکل ترکیبی سنندج بیش از 1 میلیارد متر مکعب گازطبیعی مصرف کرد

٥٦ واحد تولیدی در کردستان مشمول اجرای طرح درج قیمت تولید

تولیدکنندگان نسبت بە درج قیمت تولیدکنندە بر روی کالا اقدام کنند

کاهش قیمت آش و حلیم در ماه مبارک رمضان در کرمانشاه

کالاهای بسته بندی از ابتدای اردیبهشت مشمول طرح درج قیمت تولیدکننده می شوند

ارزش ریالی پرونده‌های تخلف در بازار کردستان 89 درصد افزایش یافت

آبرسانی به 169 روستای کردستان که درگیر تنش آبی هستند

تخصیص 1000 میلیارد تومان اعتبار به استان کردستان

برخی سدهای کردستان هنوز به حجم ذخیره مناسب نرسیده اند

عملیات اجرایی فاز 1 و 2 خط انتقال آب بین مخازن سقز آغاز شد

24 فروردین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده زمستان 1400

24 فروردین مهلت تسلیم اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده زمستان 1400

88 روستای کردستان سال گذشته به شبکه سراسری گاز طبیعی متصل شد

تلاش برای اتمام پروژەهای آغاز شدە در سال 1٤01

خرید تضمینی گندم در کردستان آغاز شد

70 درصد میوه ایام عید در کردستان توزیع شده است

به متقاضیان نهضت ملی مسکن فرصت ویرایش داده می‌شود

بیش از 6 هزار مورد بازرسی از بازار کردستان انجام شد

فعالیت دانش بنیان نیازمند نیروی انسانی خلاق و نوآور است

2 برابر شدن قیمت خرید تضمینی گندم حرکتی استراتژیک است

توسعه تولید بدون توجه به دانش بنیان بودن محقق نمی شود

توزیع بیش از 440 تن میوه تنظیم بازار در کرمانشاه

تحقق شعار سال بر توزیع عادلانه جمعیت تاثیر گذار است

تولید سالانه 200 هزار تن گندم در بیجار