عصر کرد

آخرين مطالب

شهرداری تهران

نمایش اسناد تاریخی شهر از نکات ممتاز نمایشگاه امسال است/ تقدیر از اقدامات شهرداری در حوزه محیط‌زیست

عصر کرد - رئیس روابط عمومی سازمان دامپزشکی‌ کل کشور: شهرداری تهران در دوره جدید مدیریت شهری توجه ویژه‌ای یه محیط‌زیست دارد که قابل تقدیر اشت.

اختصاص شماره تلفن ویژه برای گزارش ساختمان‌ها و اماکن ناایمن پایتخت در آینده نزدیک

عصر کرد - رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در نخستین نشست هم اندیشی مسئولان خانه‌های دوام و ایمنی محلات شهر تهران که در مجموعه تاریخی، فرهنگی برج آزادی برگزار شد، بر لزوم استفاده از ظرفیت داوطلبان واکنش اضطراری محلات(دوام) در تصمیم‌گیری‌های قرارگاه ایمنی کالبدی و شناسایی مراکز ناایمن در نقاط مختلف شهر تاکید کرد.

آماده تشکیل کمیته مشترک سرمایه‌گذاری بین وزارت اقتصاد و شهرداری تهران هستیم

عصر کرد - وزیر اقتصاد با بیان اینکه وزارت امور اقتصاد و دارایی بیشتر از طریق سازمان سرمایه‌گذاری‌های خارجی با حوزه مدیریت شهری ارتباط دارد، گفت: در همین راستا به شهردار تهران اعلام آمادگی می‌کنیم تا درصورت لزوم اگر نیازمند کمیته مشترک سرمایه‌گذاری بین شهرداری تهران و وزارت اقتصاد و دارایی هستیم، این ارتباط جزو کارهای اولویت دار ما قرار گیرد.

ضرورت تهیه اطلس سرمایه گذاری شهر تهران

عصر کرد - دبیر علمی همایش بین المللی فرصت‌های سرمایه گذاری شهر تهران گفت: هر پروژه‌ای که قرار است در هر نقطه‌ای از شهر اجرا شود باید ارتباطش با دیگر مناطق حفظ و فضای رقابتی میان پروژه‌ها با دقت شناسایی شود.

شهرداری کتابچه سرمایه‌گذاری‌ها را در اختیار سرمایه‌گذاران قرار دهد/ همراهی سیستم بانکی با سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی

عصر کرد - ابوالحسنی گفت: اگر بحث از سرمایه‌گذاری می‌شود، شهرداری باید کاری که در این مسیر شروع کرده را تکمیل کند و باید کتابچه‌های سرمایه‌گذاری در اختیار سرمایه‌گذاران قرار بگیرد.

اگر نشست‌های سرمایه‌گذاری به نتیجه برسد، مردم دیگر شهرها نیز سود می‌برند/ بافت فرسوده یکی از بهترین فرصت‌های تهران برای سرمایه‌گذاری

عصر کرد - رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: مجموعه مدیریت شهری برای پذیرش سرمایه گذارانی که به دنبال این هستند که سرمایه خود را برای آرامش و آسایش شهر و بهره وری خود به کار بگیرند، آمادگی دارد.

ایجاد مدیریت یکپارچه فرهنگی در اجرای برنامه‌های اوقات فراغت

عصر کرد - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران به منظور افزایش هرچه بیشتر نشاط اجتماعی در جامعه خواستار ایجاد مدیریت یکپارچه فرهنگی در اجرای برنامه‌های اوقات فراغت شد.

معرفی محیط‌های گردشگری پایتخت در نمایشگاه تهران ۱۴۰۱

عصر کرد - شهردار منطقه ۲۲ گفت: محیط های گوناگونی در کلانشهر تهران از جمله منطقه تازه تاسیس ۲۲ وجود دارد که نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی های شهرداری تهران موقعیت مناسبی برای معرفی آن ها به حساب می آید.

شهروندان مشکلات و شکایات خود را از طریق فیلم و عکس در سامانه ۱۳۷پلاس ثبت کنند

عصر کرد - همزمان با برگزاری نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری تهران در بوستان گفتگو، رئیس سازمان بازرسی شهرداری تهران از این رویداد بزرگ حوزه شهری بازدید کرد.

حضور وزیر آموزش و پرورش در غرفه منطقه فرهنگی عباس آباد در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده

عصر کرد - نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری» با حضور ۱۵ شهر خواهرخوانده در نمایشگاه و ۵ سازمان بین‌المللی و همچنین سازمان‌ها و شرکت‌های تابعه شهرداری و شهرداری‌های مناطق ۲۲گانه پایتخت فعالیت خود را از ۱۲ تیرماه ۱۴۰۱ آغاز کرده و تا ۱۷ تیرماه ادامه خواهد داشت و امروز ۱۴ تیرماه وزیر آموزش و پرورش از این نمایشگاه دیدن کرد.

دیدار شهردار تهران با فرماندار هاوانا و شهردار ماناگوا

عصر کرد - علیرضا زاکانی شهردار تهران امروز با رینالدو گارسیا زاپاتا فرماندار هاوانا پایتخت کوبا و رینا خوآنیتا روئدا آلوارادو شهردار ماناگوا به همراه سفیر نیکاراگوئه در ایران دیدار و گفتگو کرد.

باب تبادل تجارب بین‌المللی در نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری باز شده است

عصر کرد - مدیرکل محیط زیست شهرداری تهران گفت: ارائه توانمندی های مدیریت شهری در بخش های مختلف و تعاملات با سایر کلانشهرهای کشور و بهره گیری از تجارب بین المللی در ارتباط با شهرهای خواهر خوانده فرصتی است که باب آن در این نمایشگاه باز شده است.

مردم با مشاهده سیستم کارآمد شهرداری، دلگرم خواهند شد

عصر کرد - فرماندار تهران گفت: برگزاری نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری باعث افتخار است و اقدامات قابل تأملی صورت گرفته و ای کاش شرایطی فراهم می‌شد که عموم مردم از این نمایشگاه بازدید کنند.

فرصت‌سازی نمایشگاه برای معرفی دستاوردهای شهرداری تهران در عرصه بین‌المللی

عصر کرد - رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: حضور کلانشهرهای کشورهای مختلف در نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری، فرصت بسیار مناسبی برای معرفی و اطلاع‌رسانی دستاوردهای شهرداری در عرصه بین‌المللی است.

منطقه یک قطب تنوع محیط زیستی تهران است

عصر کرد - مدیرکل محیط زیست و توسعه پایدار شهرداری تهران گفت:منطقه یک فرصت های متفاوتی نسبت به سایر مناطق تهران دارد زیرا با کوهستان در ارتباط است و این موقعیت مکانی سبب شده است که تنوع زیستی و گیاه این منطقه متفاوت از سایر مناطق باشد.

دستفروشان خیابان ۱۵ خرداد به زودی ساماندهی می‌شوند/حل مشکلات قانونی برای نوسازی ساختمان‌های ناایمن بازار تهران

عصر کرد - شهردار منطقه ۱۲ در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری ۱۴۰۱ از نمایش دستاوردها و توانمندی‌های شهرداری این منطقه با محوریت تاب‌آوری شهری و ایمن‌سازی ساختمان‌های ناایمن به‌ویژه بازار تهران خبر داد.

مهمانان اولین روز نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری» چه کسانی بودند؟

عصر کرد - مراسم افتتاحیه نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری» با حضور وزیر کشور، شهردار تهران، رئیس و اعضای شورای شهر، شهرداران کلانشهرها، نمایندگان شهرهای خواهرخوانده و مدیران شهری برگزار شد.

تهران الگویی برای کلانشهرهای ایران و جهان

عصر کرد - مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران گفت: شهر تهران با ظرفیت‌های بسیار خوبی که دارد می‌تواند الگویی برای دیگر کلانشهرهای ایران و کشورهای دیگر باشد.

نقش موثر انتقال تجربیات شهرداری کلان‌شهرها در افزایش کیفیت زندگی و ارتقای تکنولوژی‌های نوین

عصر کرد - شهردار منطقه ۱۹ با حضور در محل دائمی نمایشگاه های شهرداری تهران در بوستان گفتگو از نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری تهران» بازدید کرد.

ظرفیت‌ها برای آینده تهران بسیار است

عصر کرد - احمدی‌صدر مدیرعامل سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران: نمایشگاه «شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» نشان می‌دهد ظرفیت‌ها برای آینده تهران بسیار است.

نمایش دستگاه جامع شبیه ساز زلزله‌/ بسیاری از ظرفیت‌های شهرداری در معرض بازدید عموم قرار گرفته است

عصر کرد - رنجبریان گفت: در صحن باز نمایشگاه، یک دستگاه شبیه ساز زلزله‌ قرار دادیم، دستگاهی که یکی از شهروندان منطقه ۶ آن‌ را اختراع کرده و در مناطق دیگر وجود ندارد؛ شبیه سازی که درباره این دستگاه برای زلزله انجام شده کامل و جامع است و این دستگاه می‌تواند ظرفیت آموزشی بالایی داشته باشد.

نمایش دستگاه جامع زلزله‌نگار/ بسیاری از ظرفیت‌های شهرداری در معرض بازدید عموم قرار گرفته است

عصر کرد - رنجبریان گفت: در صحن باز نمایشگاه، یک دستگاه زلزله‌نگار قرار دادیم، دستگاهی که یکی از شهروندان منطقه ۶ آن‌ را اختراع کرده و در مناطق دیگر وجود ندارد؛ شبیه سازی که درباره این دستگاه برای زلزله انجام شده کامل و جامع است و این دستگاه می‌تواند ظرفیت آموزشی بالایی داشته باشد.

یک فوریت طرح «نظام‌نامه مدیریت محله» مصوب شد

عصر کرد - در هفتاد و ششمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران، یک فوریت طرح «نظام‌نامه مشارکت محله‌ای شهروندان با مدیریت شهری» با ۱۱ رأی موافق به تصویب رسید.

پرداخت ۱۰۰ میلیارد تومان بابت پیش پرداخت خرید اتوبوس/ یک ریال وام دریافت نکرده‌ایم/ درآمد ۱۵۰۰ میلیارد تومانی در بخش غیرنقدی

عصر کرد - معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران گفت: در حال حاضر ۱۰۰ میلیارد تومان بابت پیش پرداخت خرید اتوبوس پرداخت کرده‌ایم و از دو هزار چرخ، تعداد هزار چرخ تحویل داده شده و پول آن نیز پرداخت شده است. علاوه بر این قرارداد ۸۰۰ میلیارد تومانی برای خرید قطعات اتوبوس منعقد و ۲۲۰ میلیارد تومان پرداخت شده است.

اجرای طرح جهادی خط‌کشی معابر در منطقه ۷

عصر کرد - سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۷ از اجرای پروژه خط کشی در معابر اصلی و فرعی این ناحیه با هدف ارتقا سطح ایمنی شهروندان خبر داد.

چرا جایزه دریافتی توسط هلال احمر با اهمیت است؟

عصر کرد - جایزه‌هایی که افراد و سازمان‌های داخل ایران از نهادهای معتبر بین‌المللی دریافت می‌کنند، ارزش بالایی در شرایط فعلی برای کشور دارد؛ زیرا ایرانِ تحریم‌زده، برای رهایی جامعه‌اش از درگیری‌های فکریِ ناشی از آثار تحریم‌ها نیاز به پیروزی و افتخار در میدان‌های خارجی دارد.

نخستین جلسه هم‌اندیشی مسئولان خانه‌های دوام و ایمنی محلات شهر تهران برگزار می‌شود

عصر کرد - نخستین نشست هم اندیشی مسئولان خانه های دوام و ایمنی محلات شهر تهران با هدف بررسی اقدامات صورت گرفته در دوره مدیریت شهری جدید، بررسی پیشنهادات و راهکارهای اجرای برنامه‌ها در سال جاری و بررسی برنامه‌های سال ۱۴۰۱ خانه‌های دوام و ایمنی محلات شهر تهران روز چهارشنبه ۱۵ تیرماه ۱۴۰۱ از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح در مجموعه تاریخی ، فرهنگی برج آزادی برگزار می شود.

نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری فرصت‌های خوبی برای تهران ایجاد خواهد کرد

عصر کرد - سخنگو و نائب رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران گفت: برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی می‌تواند باعث ایجاد گشایش همکاری‌های جدید بین شهرهای مختلف جهان با تهران شود و می‌توان از ظرفیت‌های مختلف بین‌المللی از طریق برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی در راستای همکاری‌های بیشتر بین‌المللی به خوبی استفاده کرد.

تاسیس شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در کشور، فرصت ارزشمندی برای ارتقای سرمایه اجتماعی

عصر کرد - خدمات ارائه شده از سوی شهرداری‌ها نقش موثر و ارزنده‌ای در آسایش، امنیت، سلامت روانی و اجتماعی، نهادینه سازی فرهنگ مشارکت و رضایتمندی مردم و دستیابی به شاخصه‌های یک سکونتگاه سالم، زیبا، توسعه یافته و زیست‌پذیر ایفا می‌کند.

شهردار تهران عضو افتخاری شبکه ناظرین شد

عصر کرد - شهردار تهران در بازدید از غرفه سازمان بازرسی در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران، عضو افتخاری شبکه ناظرین مردمی شد.

جلوه‌گری پتانسیل فعالان مدیریت شهری در نمایشگاه شهرهای خواهرخوانده

عصر کرد - رییس‌ فراکسیون شوراها، مدیریت‌ شهری‌ و روستایی مجلس شورای‌ اسلامی گفت: جمعی که در این نمایشگاه گرد هم آمده‌اند، جلوه‌ واقعی از کنشگری، فعالیت و زنده بودن انگیزه کار و خدمت در بین فعالان شهری را به نمایش گذاشته‌اند.

این نمایشگاه می تواند بستری برای تعاملات کاربردی بین شهرها باشد

عصر کرد - رئیس کمیته ایمنی شورای اسلامی شهر تهران گفت: برگزاری نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری می‌تواند زمینه‌ای را فراهم کند که دیپلماسی شهری به مرحله اجرا و عملیاتی برسد.

تلفیق همایش سرمایه‌گذاری و نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری می تواند اتفاقات خوبی را رقم بزند

عصر کرد - رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: اگر همایش فرصت های سرمایه گذاری و نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی‌های مدیریت شهری با هم تلفیق شوند، اتفاقات خوبی برای شهر تهران خواهد افتاد و امیدواریم این نمایشگاه باعث شکوفایی و رشد شهر شود.

ساير مطالب

تبدیل ایران به کشور هدف برای تحصیل دانشجویان بین‌المللی

مجموعه‌های ورزشی سازمان ورزش امروز تعطیل است

فعالیت تمامی مراکز معاینه فنی در روز دوشنبه

جایگاه شوراها و شهرداری‌ها باید تغییر کرده و در مختصاتی که قانون اساسی تعیین کرده، قرار بگیرند

جلسه شورای شهر با حضور علیرضا زاکانی

نشست خبری همایش بین المللی فرصت های سرمایه گذاری کلانشهر تهران

نمایشگاه تهران1401؛ فرصتی برای اداره شهر با مردم

ارتقا سطح کیفی و کمی خدمات‌رسانی به شهروندان با نمایشگاه توانمندی مدیریت شهری

نمایشگاه توانمندی‌های مدیریت شهری فرصتی برای شناسایی و به کارگیری نخبگان در شهر است

مشکلات سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی در تهران رفع شده است/ تعامل با سازمان سرمایه‌گذاری خارجی به منظور تامین مالی خارجی

افزایش سرانه درمانی منطقه 19 با احداث درمانگاه خیریه حسینیه اعظم مکتب العباس (ع)

کاهش فاصله شمال و جنوب با جدیت دنبال می‌شود/ صدور ماهانه 6 هزار پروانه ساخت در بافت فرسوده

آغاز به کار نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران»

عاملان جنایت حمله به هواپیمای مسافربری ایران مدال دریافت کردند

برگزاری نمایشگاه شهرهای خواهر خوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران فرصتی برای جذب سرمایه‌گذار

معابر منطقه دو با اجرای طرح خط‌کشی محوری کانالیزه شد

برپایی پایگاه سیار اهدای خون در سرای محله ابوذر منطقه 15

ابلاغ احکام هیات امنای سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران

افتتاحیه جشنواره قهرمان شهر

«معتادان متجاهر» در آغوش خانواده درمان می‌شوند/ حمایت یک میلیاردی از طرح‌های نوآوری حوزه مواد مخدر

تکلیف افزایش تعداد مسافران تاکسی هنوزمشخص نیست/تخلف تاکسی‌ها برای اخذ کرایه اضافی دوران کرونایی

اصلاح هندسی 27 هزار متر مربع از معابر منطقه 22

آیین بزرگداشت خادم الرضا (ع) مرحوم استاد کریمخانی

پرداختن به واقعه غدیر بصیرت و همت خاص می‌خواهد

بازار غیرمجاز خرید و فروش حیوانات خانگی ساماندهی می‌شود

رونمایی از تابلو شهید ترور در منطقه 14 تهران

دیدار شهردار منطقه 10 با شهروندان محله جی

امکان‌سنجی اتصال شبکه فاضلاب ناحیه سه به تصفیه‌خانه میدان مرکزی میوه و تره بار

شهرداری تهران به دنبال پرورش قهرمانان ملی است

رسانه‌ چه تاثیری بر شهر دارد؟

لزوم استفاه از ظرفیت نخبگان به عنوان سرمایه‌های انسانی کشور در مدیریت شهری

تداوم ماندگاری هوای گرم تا شنبه در تهران/ خیزش در نیمه غربی و جنوبی استان

دومین مرکز گیاه‌پزشکی آموزشی منطقه 2 افتتاح شد

صدور مجوز بهسازی لرزه‌ای نسبی ساختمان‌های پایتخت آغاز شد

پاسخ شهرداری منطقه 13 به انتقادات یک عضو شورا درخصوص اراضی دوشان تپه

برگزاری مراسم گرامیداشت یاد و خاطره بیش از 17 هزار شهید ترور در منطقه 15

داوران دومین جشنواره داستان کوتاه «قصه خانواده من» معرفی شدند

هنوز خبری از اجرای نسل 5G نیست/ اجرا تنها در 3 نقطه کشور به صورت پایلوت

افتتاحیه جشنواره قهرمان شهر

جشنواره‌های قهرمان شهر در 20 کلانشهر ایران اجرا می‌شود

شهرداری درصدد است تا در جهت ارتقا سلامت شهروندان قدم بردارد

تقدیر رییس کمیسیون حقوقی شورای شهر از سازمان فرهنگی شهرداری تهران

جزئیات حادثه آتش‌سوزی مقاومت سقفی قطار در خط یک مترو

نمایشگاه «شهرهای خواهرخوانده و توانمندی مدیریت شهری تهران» برگزار می‌شود

اجرای بیش از 4 هزار تن آسفالت‌ریزی در سطح منطقه 17/احداث و مرمت بالغ بر 5 هزار متر مربع پیاده‌رو

ارائه خدمات مشاوره به خانواده‌های آسیب‌پذیر در سرای محلات منطقه 15

بررسی وضعیت مدیریت بحران منطقه 8 در پویش قرار خدمت

آغاز جشنواره تابستانه منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد

ضرورت توجه مدیریت شهری به احداث پارکینگ محله‌ای با اولویت بافت فرسوده

تحمیل کسری پارکینگ بر شهر در سال‌های اخیر/ارائه سریع لایحه مرتبط با کاهش زمان صدور پروانه

برنامه‌های دولت در جهت تسهیل ازدواج جوانان باشد

پوشاندن کانال عباس‌آباد عملیاتی نشده است

از تبار هابیلیان

تبدیل بوستان گفتگو به نمایشگاه دائمی فناوری/12 ایستگاه مترو در نیمه دوم امسال افتتاح می‌شود

بررسی طرح نظام‌نامه مدیریت محله در جلسه آتی شورا

ضرورت اجرای دقیق ضوابط و قواعد شهری در منطقه 22

نخستین جشنواره فرهنگی-هنری «مهاجر» برگزار می‌شود

حل مشکل تملک 88 پلاک در حریم بزرگراه آزادگان در آینده نزدیک

اجرای طرح راه خدمت در شریان‌های اصلی و فرعی منطقه 17

بهسازی معابر منطقه 10 با انجام بیش از دو هزار متر نهرسازی

تغییر مواد اولیه علائم ترافیکی در پی دزدی‌های سریالی/ 4 میلیارد خسارت فقط به اموال یک منطقه/ شهروندان دزدی را گزارش دهند

خرید حداقل 7 محصول از تولیدکننده؛ از نیمه دوم سال/ کاهش 30 درصدی قیمت اقلام با اجرای طرح خرید مستقیم از کشاورزان

نجات 6 کارگر از حادثه گازگرفتگی در خیابان سئول

مانور عملیاتی انتشار دود و حریق در قطار و تخلیه مسافری

ماجرای ترور ناموفق آیت‌الله خامنه‌ای چه بود؟

انحراف قنات در زیر یک مجتمع مسکونی در ری/ موضوع در دست بررسی است

افزایش بیماری‌های گوارشی در تابستان/ باکتری وبا، سویه‌های گوناگونی دارد

ایجاد 5 مرکز برای معتادان

بیست و سومین جلسه قرارگاه آسیب‌های اجتماعی تهران

غنی سازی اوقات فراغت با رویکرد ترویج سبک زندگی ایرانی-اسلامی و محوریت توجه به مناطق محروم/ 400 عنوان برنامه برای 4 گروه مختلف در پایتخت اجرا می‌شود

ورود دادستانی به ترک فعل برخی مسئولان در موضوع آلودگی هوا/ وضعیت ساختمان‌های ناایمن در دادستانی بررسی شود

ارائه لایحه جامع حقوق عامه به دولت تا دو ماه آینده/ نقل و انتقال املاک به داشتن پایان کار منوط شود

تبیین باید عمل‌گرایانه، بدون مصلحت‌اندیشی و به دور از هیاهو باشد

اعتیاد یکی از معضلات امروزی شهرها به شمار می‌رود/ نقش خانواده در کاهش آسیب‌های اجتماعی

تعیین تکلیف گود برج میلاد با دستور شهردار تهران/ایمن‌سازی گود یک سال زمان می‌برد

خلازیر سر و سامان گرفت

‌فصلی از کتاب ساخت پرزحمت مترو

پیگیری شهرداری منطقه 17 برای جانمایی ایستگاه خط تاکسی ابوذر_انقلاب

معرفی اعضای هیأت انتخاب بخش محله

ایران جزو سه کشور دارای بیشترین نرخ فرونشست زمین/ 1.5 متر نشست طی 25 سال

آفات درختان منطقه دو کنترل می‌شود

جان دوباره در درختستان

دلایل تاخیر در فرآیند کاهش زمان صدور پروانه

بزرگترین بازار دستفروشان کالای دست دوم کشور در خلازیر افتتاح شد

توجه به صنعت گردشگری نخستین اقدام در رونق روستاهای شمال غرب تهران

آیین افتتاح مرکز خرید و فروش اجناس دست دوم خلازیر

بازدید شهردار تهران از پروژه خط 6 مترو پایتخت

چهارشنبه‌های فرهنگی، فرصتی برای هم‌اندیشی با نخبگان فرهنگی است

75 درصد ایستگاه‌های اتوبوس در منطقه22 دارای سرپناه هستند

اجرای طرح زنبورداری شهری در محله کیانشهر منطقه 15

بازدید شهردار تهران از گروه صنعتی مپنا

دبیر ستاد هماهنگی برنامه‌های فرهنگی دهه ولایت، محرم، صفر و اربعین حسینی انتخاب شد

لزوم الگو قراردادن مجاهدت، در میدان بودن و خدمت شهید چمران

3 میلیون اثر تاریخی ارزشمند در قلب تهران/موزه ملی ایران چقدر در برابر سرقت ایمن است؟

خطر زمین لرزه بیخ گوش تهرانی‌ها/ نسخه قرارگاه ایمنی برای کاهش خطر زمین‌لرزه چیست؟

لزوم بازآفرینی تخصصی در ساخت و سازها / مسکن ملی را با نگاه تخصص‌گرایانه دنبال کنیم

می‌خواهند با ایجاد حواشی غیرواقعی اقدامات مثبت بهشت زهرا(س) را زیر سوال ببرند

شناسایی 100 ساختمان ناایمن در غرب تهران

زلزله بم استانداردهای ساخت و ساز در کشور را تغییر داد/باید برای مقابله با مخاطرات طبیعی آماده باشیم

کاهش 5 هزار تنی پسماند و رکوردشکنی مجتمع آرادکوه پس از نیم قرن