عصر کرد

آخرين مطالب

شهرداری تهران

خط مقدم مواجهه شهرداری‌ها با مردم حوزه حمل و نقل است/ توسعه حمل ‌و نقل عمومی از برنامه‌های مهم مدیریت جهادی است

عصر کرد - نخستین نشست هم اندیشی و مدیریت دانش پیرامون بررسی وضعیت موجود و مدیریت ترافیک شهری و حمل و نقل عمومی مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور با شورای عالی استان ها برگزار شد.

معارفه اعضای هیات مدیره سازمان ورزش

عصر کرد - نشست هیات مدیره سازمان ورزش شهرداری تهران با دستور معارفه اعضای جدید هیات مدیره این سازمان با حضور محمدامین توکلی زاده معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران صبح امروز در سالن جلسات این معاونت برگزار شد.

کشتی پرافتخارترین رشته ورزشی در ایران اسلامی است

عصر کرد - شهردار منطقه ۲۱ با همراهی روح ا... فلاحی شهردار ناحیه سه این منطقه با علیرضا دبیر و اعضای تیم ملی کشتی آزاد جوانان، در محل کمپ تیم‌های ملی کشتی در آستانه برپایی رقابت‌های جهانی بلغارستان دیدار و گفت‌وگو کرد.

بیش از ۲۰ معبر در منطقه ۱۹ مناسب‌سازی می‌شود

عصر کرد - سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ گفت: به منظور تسهیل در تردد سالمندان و افراد دارای معلولیت بیش از ۲۰ معبر در منطقه ۱۹ شناسایی و به منظور اجرای فرآیند بهسازی به معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه معرفی شد.

کیفیت هوای تهران قابل قبول است

عصر کرد - شاخص کیفیت هوای پایتخت در حال حاضر بر روی عدد ۹۱ قرار گرفته تا کیفیت هوای تهران قابل قبول باشد.

نقش موثر اطلاع‌رسانی به شهروندان در مدیریت پسماند از مبدا

عصر کرد - شهردار منطقه ۱۳ با اشاره به اهمیت موضوعات مرتبط با پسماند گفت: طرح جمع آوری خشکاله در غرفه های بازیافت و توسط خودروهای ملودی منطقه همراه با آموزش و فرهنگ سازی آموزش گران اداره بازیافت در اماکن مسکونی، تجاری، آموزشی، مذهبی و عمومی منطقه انجام می شود.

قانون مدیریت جامع شهری از مهم‌ترین دستورالعمل‌های کمیسیون برنامه‌ریزی است

عصر کرد - دبیر مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران در چهل و ‌دومین نشست کمیسیون معاونین برنامه ریزی و سرمایه انسانی مجمع توضیحاتی را درباره پیگیری گزارش ها و مشکلات مربوط به مطالبات شهرداری از دولت ارائه کرد.

رتبه دوم منطقه۱۴ در زمان پاسخگویی به مطالبات شهروندان

عصر کرد - شهرداری منطقه۱۴ در راستای خدمت به شهروندان در حوزه های مختلف شهری با میانگین کمترین زمان پاسخگوی به مطالبات شهروندان در سال جاری، رتبه دوم بین مناطق تهران را از آن خود کرد.

به تهرانی‌ها در قرچک و پیشوا زمین می‌دهیم

عصر کرد - مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: فردا مراسم تحویل زمین به یکی از کارگزاری‌های نهضت ملی مسکن را خواهیم داشت؛ همچنین به زودی تصمیم داریم علاوه بر شهرهای قبلی در پیشوا و قرچک نیز به صورت خودمالک، زمین در اختیار متقاضیان واجد شرایط قرار دهیم تا اقدام به ساخت مسکن کنند.

برنامه‌ریزی مدون شورا برای رفع معضلات فرهنگی و اجتماعی شهر/ به دنبال بهبود شاخص‌های کلان اجتماعی-فرهنگی تهران هستیم

عصر کرد - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه شورای شهر برنامه مدونی برای رفع معضلات فرهنگی و اجتماعی شهر تهران دارد، گفت: به دنبال بهبود شاخص‌های کلان اجتماعی-فرهنگی تهران هستیم.

ایجاد دسترسی بلوار کاج به بزرگراه شهید همدانی؛ به زودی

عصر کرد - شهردار منطقه ۲۲ از تسریع در اجرای عملیات دسترسی بلوار کاج به بزرگراه شهید همدانی خبر داد و گفت: این فعالیت عمرانی به همت سازمان عمران شهرداری تهران و با همکاری معاونت فنی و عمران شهرداری منطقه در حال انجام است و تا چند ماه آینده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

شناسایی و رفع کم و کاستی‌های خیابان شهید دستغیب

عصر کرد - در سه شنبه های گام به گام در محلات غرب تهران، شهردار منطقه ۹ به همراه مدیران شهری کم و کاستی های مرتبط با نگهداشت شهر این بار در محور شهید دستغیب را رصد و دستورات لازم را برای رفع آنها صادر کرد.

پایش و ثبت نرم‌افزاری اطلاعات مربوط به پل‌های شهر تهران

عصر کرد - مدیر گروه مقاوم سازی پل ها و ابنیه بزرگراهی سازمان مشاور فنی و مهندسی شهر تهران، با بیان آنکه پل های شهر تهران در ۳ نوبت توسط کارشناسان مناطق ۲۲گانه بازدید شده است، از ثبت نرم افزاری اطلاعات مربوطه خبر داد.

خدمات‌رسانی اتوبوسرانی تهران به شرکت‌کنندگان در تجمع ابراز انزجار از جنایات رژیم غاصب صهیونیستی در نوار غزه

عصر کرد - روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با صدور اطلاعیه‌ای، از خدمات‌رسانی ناوگان اتوبوسرانی به شهروندان گرامی جهت شرکت در مراسم تجمع مردمی به منظور «ابراز انزجار و محکومیت جنایات و حملات رژیم غاصب صهیونیستی در نوار غزه» که نوزدهم مردادماه در میدان فلسطین برگزار می شود، خبر داد.

تولید ۵۵ هزار تن زباله توسط تهرانی‌ها در دهه اول محرم/پاکبانان تا ۴ صبح مشغول نظافت شهر بودند

عصر کرد - معاون سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران از تولید تناژ بالای زباله در دهه اول محرم خبر داد و گفت:‌ امسال در دهه اول محرم به طور روزانه حدود ۵ تا ۵ هزار و پانصد تن زباله در تهران تولید شده است.

پلیس و قوه قضاییه به موضوع مافیای دست‌فروشی ورود کنند

عصر کرد - سخنگو و عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به وجود مافیای دست‌فروشی در پایتخت گفت: برخی دست‌های پشت پرده از نیاز اقتصادی دست‌فروشان سوء استفاده می‌کنند.

خدمت‌رسانی به عزاداران حسینی در منطقه ۱۳

عصر کرد - شهردار منطقه ۱۳ گفت: با پایان یافتن دهه نخست محرم، ضمن اجرای ده ها ویژه برنامه فرهنگی و مذهبی، اطراف تکایا، حسینیه ها و مساجد محدوده منطقه ۱۳ پاکسازی و شستشو شد.

همکاری ایتالیا با شهرداری تهران در تفکیک زباله از مبدا و بازیافت/ حدود ۶۵ درصد پسماند شهر تهران پسماند تر است

عصر کرد - نمایندگان شرکت های بازیافت پولی اکول (Puli Ecol)، سنسی اسپا (Senesi Spa)، دبیرکل موسسه آسیا در ایتالیا، عضو هیات شرکت سنسی اسپا و رایزن شرکت بازیافت پولی اکول از پروژه های پسماند شهر تهران بازدید کردند و زمینه همکاری شرکت های ایتالیایی با شهرداری تهران در حوزه تفکیک زباله از مبداء با حضور جلال بهرامی، معاون خدمات شهری ،مهدی عزیزی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند و شادی مالکی معاون امور مناطق سازمان پسماند شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت.

تعداد دست‌فروشان فعلی پایتخت/ زیان انباشته شرکت شهربان ۲هزار و ۵۰۰ درصد کاهش یافته است

عصر کرد - گزارش حسابرسی شرکت شهربان و حریم‌بان در هشتاد و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران مورد بررسی قرار گرفت و اصلاحات، با ۱۷ رأی موافق تأیید شد.

کارکنان خدوم؛ راهبر مترو

عصر کرد - شهرداری تهران به واسطه مشاغل مختلف و به همت جمعی از نیروهای متخصص، خدمات خود را به شهروندان ارائه می‌دهد. در مجموعه «کارکنان خدوم» هر هفته سراغ یکی از این مشاغل می‌رویم.

خانه‌های پلاک قرمز از معضلات منطقه۱۳ شهر تهران/ ۷۰۰ خانواده بی‌سرپرست در منطقه ساکن هستند

عصر کرد - عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: خانه‌های مجردی و پلاک قرمز از معضلاتی هستند که مردم منطقه ۱۳ با آن روبه‌رو هستند.

عذرخواهی رئیس کمیته شفافیت شورا از تاکسیرانی/تاکید سروری بر هوشیاری در مقابل جریان‌سازی دشمنان

عصر کرد - اعضای شورای اسلامی شهر تهران در هشتاد و چهارمین جلسه شورا، تذکرات، پیشنهادات و سخنانی را در خصوص مراسمات عزاداری تاسوعا و عاشورای حسینی، عمل به تعهدات در طول یک سال اخیر در شورا و جریانات رسانه‌ای دشمنان در حذف یکی از نوحه‌های انقلابی مطرح کردند.

ظهر عـاشورا در تکیه حصاربوعلی

عصر کرد - داستان از آنجایی آغاز شد که «بوعلی سینا» برای مداوای «همایون» دوسال در حصار آن زیست تا نام «حصار همایونی» برای همیشه به «حصار بوعلی» تغییر یابد؛ حصاری که با آن تکیه حدودا ۲۰۰ساله اش سال هاست که برای حسین فاطمه(س) سینه می زند و «نخل» را می گرداند. فقط کافی است در کوچه پشت میدان نیاوران که نام «خان سفید» را یدک می‎کشد به سمت پایین حرکت کنید تا به تکیه ای با گنبد سبز که در دوره ناصری بنا شده برسید؛ همان تکیه ای که به روایتی اولین «تکیه شمرون» است و عزاداری در آن تا روز ۲۵ محرم ادامه دارد. این تکیه در دو طبقه بنا شده است؛ طبقه نخست که دارای حجره هایی است که در قدیم برای غریبه‏ها، کودکان و بزرگان محله فضای نشستن و عزاداری کردن بود و طبقه دوم که به زنان تعلق داشت . ستون های چوبی این بنا با آن قدمت شان هم روایت دیگری است که به جای خود بازگو خواهد شد و منبر آن هم با ۵پله و ۲۷هزار برش، گفته می شود که برداشتی از منبر۸۰۰ساله مسجد گوهرشاد است.

خبرنگاران وارث امانت الهی هستند

عصر کرد - رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار طی یادداشتی این روز را گرامی داشت.

برگزاری مراسم «روضه در صحرا» در گلزار شهدای بهشت زهرا(س)/استقرار ۲۰ ون برای انتقال رایگان شهروندان به قطعه شهدا

عصر کرد - اجتماع عزاداران حسینی(روضه در صحرا) هم زمان با تاسوعا و عاشورای امام حسین(ع) در قطعه ۴۰ گلزار شهدای بهشت حضرت زهرا(س) برگزار می‌شود.

لزوم بروزرسانی بانک اطلاعاتی HSE در شهر تهران

عصر کرد - جلسه ارزیابی وضعیت HSE شهر تهران با هدف شناسایی مخاطرات در بخش‌های سلامت، ایمنی و محیط زیست شهرداری تهران و برنامه‌ریزی برای انجام اقدامات اصلاحی لازم برگزار شد.

آماده‌سازی مصلی تهران به مناسبت برگزاری مراسم شیرخوارگان عاشورایی

عصر کرد - شهردار منطقه ۷ از اجرای اقدامات ویژه در مصلی امام خمینی (ره) از سوی این منطقه به مناسبت برپایی اجتماع بزرگ مادران و شیرخوارگان عاشورایی به یاد طفل شهید شش ماهه ارباب، در اولین جمعه ماه محرم خبر داد.

شرکت خاکریز آب شهر تهران متولی روان‌آب‌های پایتخت شود

عصر کرد - رییس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران با تاکید بر لزوم تولی گری شرکت خاکریز آب شهرداری تهران درباره روان آب‌های تهران از تلاش مدیریت شهری جهت تغییر اساسنامه این شرکت برای تولی گری موضوع روان آب‌ها خبر داد.

محرم در «طهران»

عصر کرد - تکیه های تهران را به ۳دسته می توان تقسیم کرد؛ تکیه های صنفی، تکیه های اقوام و تکیه های محلی.در اسناد معتبر ذکر شده وقتی «طهران» ۵محله داشته، بیش از ۵۰ تکیه متفاوت داشته که امروزه تعدادی از آنها باقی مانده است. در این گزارش چهار تکیه؛ «سادات اخوی»، «رضاقلی خان هدایت»، «کربلایی ها» و « مسجد اردبیلی ها» به تصویر کشده شده است.

افزایش دو ساعته زمان فعالیت مترو تهران تا پایان دهه اول محرم/خدمات‌رسانی خط ۵ طبق روال معمول انجام می‌شود

عصر کرد - مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از افزایش دو ساعته زمان بهره‌ برداری از خطوط درون شهری با توجه به استقبال شهروندان از خدمات رسانی مترو در دهه اول محرم خبر داد.

افزایش برنامه‌های فرهنگی در دریاچه شهدای خلیج‌فارس

عصر کرد - شهردار منطقه ۲۲ با اشاره به اینکه دریاچه شهدای خلیج فارس یک محیط مناسب برای تفریح و گردش شهروندان تهرانی و هموطنان محسوب می شود، گفت: ظرفیت بسیار مناسبی در این مجموعه تفریحی برای فعالیت های فرهنگی وجود دارد که مدیریت شهری در نظر دارد از این ظرفیت ها برای افزایش برنامه های فرهنگی استفاده کند.

تعزیه‌خوانی کهیعص

عصر کرد - تعزیه‌خوانی گروه کهیعص هرشب در دهه اول محرم برگزار می‌شود.

لزوم جلب مشارکت شهروندان در تفکیک پسماند و نگهداشت شهر

عصر کرد - سومین نشست تخصصی کارگروه خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران به میزبانی منطقه ۱۹با حضور معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران، مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران، شهردار منطقه ۱۵، شهردارو معاون خدمات شهری منطقه ۱۶، معاون سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری تهران، سرپرست شهرداری منطقه ۱۹ و معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه برگزار شد.

مراسم عزاداری هیئت ریحانه النبی در امام زاده صالح(ع)

عصر کرد - شامگاه چهارشنبه ١٢ مردادماه ۱۴۰۱، مراسم عزاداری شب ششم محرم درهییت ریحانه النبی با مرثیه خوانی محمد حسین پویان فر و حضور عزاداران حسینی در امام زاده صالح(ع) برگزار شد.

ساير مطالب

برگزاری نشست هیئت اندیشه ورز بسیج کارگری استان قم با موضوع عفاف و حجاب

نشست رفع موانع و مشکلات کارگزاران شرکت مخابرات خراسان شمالی برگزار شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: طرح ضربتی بررسی مشکلات متقاضیان دریافت تسهیلات اشتغالزا اجرایی شد

3500 میلیارد ریال تسهیلات حمایت از اشتغال در استان البرز اختصاص یافت

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان خبر داد: اعتبار مشاغل خانگی بیش از یک و نیم برابر افزایش یافت

توانمندسازی و اشتغال بانوان در دستور کار اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی قزوین قرار دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گیلان: تکمیل زنجیره های ارزش، اولویت سرمایه گذاری و هدایت تسهیلات اشتغالزایی است

مهم‌ترین موانع تولید، موانع فرهنگی است

دکتر زاهدی وفا از زیرمجموعه‌های مختلف وزارت کار در استان کردستان بازدید کرد

روز جهانی تعاون؛ فرصتی برای ترویج اقتصاد مردمی _ مهدی مسکنی/ معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

رییس هیات اندیشه‌ورز بسیج کارگری سیستان و بلوچستان: با تفکر بسیجی و کار جهادی بر مشکلات و چالش ها غلبه خواهیم کرد

تاسیس نخستین شرکت تعاونی دانش بنیان در ساخت تجهیزات صنعتی در اهواز

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی همدان: رفع مسائل و مشکلات بازنشستگان از اهداف وزارت مردم است

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: اقدامات بزرگ وزارت کار در رفع حداقل نیازهای جامعه تحت پوشش خود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: افزایش قدرت علمی شرکت‌های دانش بنیان تهدید دشمنان را به فرصت تبدیل می‌کند

پیام تبریک دکتر عبدالملکی در پی قهرمانی تیم فوتبال ساحلی کارگران فولاد هرمزگان در مسابقات کارگری جهان

صندوق کارآفرینی امید سیستان و بلوچستان از مشاغل مناطق درگیر خشکسالی حمایت می کند

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: آماده پذیرش طرح های اشتغالزایی روستایی و عشایری هستیم

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: در میز خدمت، مطالبات مردم در شهرستان های تابعه پاسخ داده می شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی:طرح های ویژه ای برای ایجاد اشتغال و احیای بنگاههای اقتصادی تدوین شده است

راه اندازی سامانه پاسخگویی 24 ساعته بازنشستگان صندوق فولاد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان شمالی: پاسخ سریع به دشمنان با سربازان امید آفرین جهاد تبیین

دومین نشست کارگروه و قرارگاه عملیاتی اشتغال خراسان رضوی برگزار شد

راهکارهای ارتقاء فرهنگ کار در کردستان بررسی شد

286 میلیارد تومان تسهیلات روستایی و عشایری در استان یزد پرداخت شد

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران: همه دستگاههای اجرایی برای تحقق هدف دولت در راستای ایجاد اشتغال قدم بردارند

پرداخت 384 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه مشاغل خانگی در استان آذربایجان غربی

فعالیت 302 واحد اقتصادی بالای 50 نیروی کار در استان اردبیل

حضور دکتر عبدالملکی در میز خدمت فرمانداری شهرستان اردل

وزیر کار به شهدای شهرستان اردل ادای احترام کرد

دیدار چهره به چهره دکتر عبدالملکی با مردم شهرستان کیار

​ادای احترام دکتر عبدالملکی به شهدای شهرستان کیار

بازدید دکتر عبدالملکی از کارخانه سیرنگ کوهرنگ

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی وارد چهارمحال و بختیاری شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: به کارگیری اتباع خارجی غیرمجاز ممنوع است

از ابتدای امسال تاکنون 723 فقره مجوز مشاغل خانگی در استان کرمان صادر شده است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: دولت مشاغل خانگی را ساماندهی و مورد حمایت خود قرار داده است

برگزاری نخستین نشست مدیران عضو شورای هماهنگی ارائه خدمات بهداشتی به بیمه شدگان کردستانی

مدیر کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی: اجرای طرح افزایش حقوق بازنشستگان در دولت سیزدهم بسیار مهم است

داوری: کاهش دعاوی دیوان عدالت اداری، یکی از برنامه‌های مهم وزارت مردم/ هم‌اندیشی باعث کاهش دعاوی دیوان عدالت اداری می‌شود

تعاونی‌های سهامی عام، ظرفیت مغفول مانده ورود مردم به بورس

پیشنهاد طرح گنجاندن شرایط کار ایمن و سالم در چارچوب اصول و حقوق بنیادی کار در مجمع عمومی اجلاس بین‌المللی کار از طرف ایران

ضرورت بازطراحی نظام نمایندگی دولت‌ها در امور تصمیم‌گیری سازمان بین‌المللی کار/ دستاوردهای جهانی در عدالت و برابری اجتماعی شکننده است

نماینده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خوزستان: وزارت مردم تمام عزم خود را برای کاهش محرومیت جزم کرده است

رئیس اداره بازرسی کار اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی همدان: متقاضیان می توانند از مزایای قانون مشاغل سخت و زیان آور بهره مند شوند

درآمدزایی، اثربخشی و کارآمدی آموزش‌های مهارتی برای مربیان و کارآموزان فراهم می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه: سند توسعه اشتغال استان با توجه به مولفه های زیست بومی ملی اشتغال تدوین شده است

امسال 200 تعاونی در چهارمحال و بختیاری راه‌اندازی می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی: موانع موجود بر سر راه شرکت های تعاونی را شناسایی و رفع می کنیم

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران: حرکت تعاونی‌ها در مسیر دانش‌بنیان‌ شدن و اشتغال‌آفرینی باشد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد: جامعه امروز به تکنسین و افراد ماهر نیاز دارد

حمایت از کسب و کارهای کشاورزی و دامپروی با رویکرد اشتغال‌آفرینی

اقتصاد مقاومتی مبنای اصلی حوزه اقتصادی وزارت مردم/ اصول سیاست‌های کلان‌پروژه مدیریت اموال مردم، توجه به هم‌افزایی، نگاه بین‌نسلی، کارآمدسازی و فسادزدایی/ افزایش تولید، بهره‌وری و صادرات را در شرکت‌های تابعه این وزارتخانه دنبال می‌کنیم

رعایت تقوا در ابعاد فردی و اجتماعی منجر به پیشرفت کشور می‌شود

18 درصد از منابع سازمان تأمین‌ اجتماعی باید از حوزه سرمایه‌گذاری تأمین شود

وزیر تعاون‌ در تبریز: برنامه امسال 30 میلیون نفر_ساعت آموزش در مشاغل آینده و دانش‌بنیان است

دیدار چهره به چهره دکتر عبدالملکی با مردم شهرستان ورزقان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی مطرح کرد: حضور 100 نفر از کارشناسان در میز ارتباطات مردمی برای رسیدگی به مشکلات مردم

سفر دکتر عبدالملکی به شهرستان ورزقان

تفاهم‌نامه مشترک همکاری با منطقه آزاد انزلی تدوین و منعقد می شود

حمایت و پشتیبانی از برگزاری نمایشگاه‌های کار در سراسر کشور

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی بوشهر: اشتغال و بکارگیری فرزندان شاهد و ایثارگر در واحدهای اقتصادی استان اولویت دارد

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان: توانمندسازی افراد جویای کار مهم‌ترین عامل ایجاد اشتغال است

اجرای طرح پیک کارآفرین در روستاهای خراسان شمالی

برگزاری نشست بررسی و پیگیری طرح جامع سفیران تعاون برای نخستین بار در خوزستان

پرداخت 387 میلیارد ریال اعتبار مشاغل خانگی به 1643 طرح در گلستان

مشکلات رانندگان ناوگان حمل و نقل کالا در کردستان بررسی شد

گیلان پنجمین استان مورد استقبال مردم از خدمات الکترونیکی سازمانی تامین اجتماعی است

جنبش عدم‌تعهد برای رفع ناعدالتی‌های بین‌المللی نقش‌آفرینی کند/ تأکید دکتر عبدالملکی بر لزوم بازنگری در نظام تصمیم‌گیری سازمان بین‌المللی کار

‏به دنبال تاکیدات رهبر معظم انقلاب در دیدار کارگران انجام شد؛ اهتمام بالای وزارت مردم درتوسعه مهارت آموزی

ایجاد 23 هزار و 836 فرصت شغلی در استان مرکزی هدفگذاری شد

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی کردستان: پایبندی به اصول و آرمان‌ها، ضامن موفقیت و رمز ماندگاری خدمت صادقانه است

مدیر کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی لرستان: خدمت به مردم و تسهیل شرایط باید در راس کارها باشد

مشکلات و موانع پیش روی اجرای طرح مسکن کارگری در یزد بررسی شد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان: سوم خرداد فرصتی برای بازبینی و بازشناسی تاریخ بلند مقاومت ملت ایران است

جشنواره تعاونی‌های برتر با رویکرد دانش‌بنیان در البرز برگزار می شود

جانشین وزیر در امور دانش‌بنیان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

مدیرکل پشتیبانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی منصوب شد

رونمایی از میثاق‌نامه جهادگران امیدآفرین وزارت مردم

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان تاکید کرد: توزیع عادلانه تسهیلات اشتغالزا در استان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: پژوهش های حوزه تعاون باید مسئله محور باشد

بختیار خلج: ورزش بانوان شاغل و ورزش بانوان کارگر را با جدیت دنبال می کنیم/ دانیالی: نوسازی و بهسازی مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران تهران به اتمام رسید

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان خبر داد: شروع گام دوم شناسایی افراد در برنامه رفع فقر مطلق در استان

برگزاری میز خدمت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان با محوریت مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها

35 درصد از تعمیرات حمل و نقل ریلی کشور در استان مرکزی انجام می‌شود

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اصفهان: موضوع " تولید و اشتغال" خرمشهر دوران ماست که نیاز به تلاش جهادی دارد

افتتاح همزمان کانون یاریگران کار و تولید در کارخانجات آرد زاهدان

سرپرست دبیرخانه ستاد ساماندهی و حمایت از مشاغل خانگی: دولت سیزدهم نگاه ویژه ای به حوزه مشاغل خانگی دارد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سمنان: رسیدگی و برطرف کردن مشکلات مردم از وظایف ما است