عصر کرد
وحشت از مردم؛ بحران سرتاپای بارسا را گرفت
دوشنبه 23 بهمن 1402 - 17:22:44
عصر کرد - ورزش 3 /به نقل از مارکا، بارسا انگار نمی‌خواهد شروع به اوج‌گیری کند و به ناکامی‌های اخیر عکس‌العملی در خور نشان بدهد. بارسا همچنان عملکردش را بهبود نداده و بر اشتباهاتی که تیم را در طول فصل ناکام گذاشته، غلبه نکرده است.
اوج تنش در مدیریت
تساوی 3-3 مقابل گرانادا، تیم ماقبل آخر جدول در مونتجوئیک، برای چندمین‌بار تایید کرد که این تیم در بی‌نظمی کامل قرار گرفته و قادر به حفظ روند بازی و کسب نتایج مثبت نیست. از این رو، استرس، نگرانی، تنش و شک و تردید، هیئت مدیره به ریاست خوان لاپورتا را فرا گرفته است.

عصر کرد

لاپورتا که دسته‌ای از هواداران بارسا او را یکی از مقصران این وضعیت می‌دانند، پس از اتمام بازی شب گذشته، خشم خود را ابراز کرد. او نمی‌توانست و نمی‌خواست عصبانیت خود را پنهان کند، اما فعلا نمی‌خواهد علیه ژاوی اقدامی کند. در حال حاضر، بازی کلیدی در لیگ قهرمانان اروپا برابر ناپولی خواهد بود که این تیم هم در شرایط بحرانی به سر می‌برد.
لالیگا تمام شد
بازار

عصر کرد


دلخوری از فریادها علیه لاپورتا
رئیس در چند ساعت گذشته با نزدیکان خود ارتباط برقرار کرده و همه موافقند که وضعیت جدی و نگران کننده است، اما فعلا زمان تصمیم‌گیری جدی نیست، اگرچه این واقعیت است که بخشی از هواداران علیه هیئت مدیره قرار گرفته‌اند. به ویژه علیه لاپورتا که باعث ایجاد ناراحتی، انزجار و عصبی شدن او و اطرافیانش در ورزشگاه شد.
پس از شکست در مونتجوئیک مقابل ویارئال، انتقادهایی از سوی برخی از هواداران علیه لاپورتا وجود داشت و این در مقابل گرانادا تکرار شد. ترس زیادی وجود دارد که اعتراضات گسترش پیدا کرده و به یک بحران بزرگ تبدیل شود. زمانی که ژاوی با اعلام جدایی خود در ژوئن یک گام به عقب برداشت، به نظر کمی جو آرام شد ولی هواداران بارسلونا بهانه و توجیه نمی‌خواهند. بازی هفته بعد با سلتا و یک ناکامی دیگر می‌تواند فضا علیه مدیریت را پرتنش‌تر نیز کند.
بازی مرگ و زندگی برابر ناپولی
همین چند روز پیش بود که لاپورتا تصمیم ژاوی را برای ادامه کار تا پایان فصل پذیرفت و گفت که تحت هیچ شرایطی اسطوره بارسا را برکنار نخواهد کرد اما در عمل تضمینی نیست و از این نظر بازی لیگ قهرمانان مقابل ناپولی کلیدی خواهد بود. قبل از بازی خانگی بعدی که برابر ختافه خواهد بود، بارسا به مسابقات قاره‌ای باز می‌گردد. آن یک بازی مهم از هر جهت برای آبی و اناری‌ها خواهد بود. 

عصر کرد

در سطح ورزشی، عدم صعود به وجهه تیم و باشگاه آسیب می‌رساند و امکان رقابت در جام باشگاه‌های جهان 2025 را پیچیده‌تر می‌کند. در بعد اقتصادی به معنای از دست دادن 9.6 میلیون یورویی است که برای رسیدن به یک چهارم نهایی پرداخت می‌شود. از نظر روانی نیز این یک شکست بزرگ برای بازیکنان خواهد بود و روحیه تیم را به پایین‌ترین درجه برای ادامه فصل خواهد رساند. بی‌شک اعتبار لاپورتا نیز شدیدا آسیب می‌بیند.
بحران در ناپولی، تنه دلخوشی بارسا
با این حال، در بارسا، آنها مطمئن هستند که این مرحله را پشت سر می‌گذارند، زیرا اگرچه بارسا شرایط خوبی ندارد، اما رقیب آنها نیز دوران وحشتناکی را سپری می‌کند. آنها حتی بدتر از بارسلونا هستند. ناپولی بعد از شکست از میلان، حالا تیم نهم سری آ است و با وجود تغییر مربیو آمدن ماتزاری به جای رودی گارسیا شد، تیم واکنشی مثبت نشان نداد.

http://www.Kurd-Online.ir/Fa/News/792411/وحشت-از-مردم؛-بحران-سرتاپای-بارسا-را-گرفت
بستن   چاپ