عصر کرد
خیابان‌های اردن آماده جشن نایب قهرمانی!
دوشنبه 23 بهمن 1402 - 17:22:43
عصر کرد - ورزش 3 /هواداران اردنی علی‌رغم عصبانیت از عملکرد ما نینگ، داور چینی دیدار اردن و قطر در فینال جام ملت‌ها که با اعلام سه پنالتی به سود میزبان، شکست تیم شگفتی‌ساز جام را رقم زد، آماده می‌شوند تا از قهرمانان تیم ملی کشورشان استقبال کنند.
اردنی‌ها خیابان‌ها را برای برپایی یک جشن باشکوه آماده کرده‌اند و فدراسیون فوتبال اردن نیز پس از صعود تاریخی تیم ملی این کشور به فینال جام ملت‌های آسیا 2023 خود را برای پذیرایی و تجلیل از قهرمانان مهیا می‌کند.
قرار است هواپیمای تیم ملی اردن بعدازظهر امروز در فرودگاه بین‌المللی ملکه علیا به زمین بنشیند و پس از آن چندین جلسه برای استقبال و بزرگداشت بازیکنان در ورزشگاه بین‌المللی امان برگزار شود.
فدراسیون فوتبال اردن توضیح داد که مراسم استقبال و بزرگداشت تیم ملی این کشور در ورزشگاه بین‌المللی امان از ساعت 18:30 آغاز خواهد شد و شامل متنوعی خواهد بود. جالب اینکه بلیت‌های مراسم تجلیل در ورزشگاه بین‌المللی امان پس از رزرو صندلی از طریق پلتفرم الکترونیکی به‌صورت رایگان در اختیار هواداران قرار گرفته است.
نکته جالب درباره این مراسم، استقبال و همکاری گسترده هواداران است. برای مثال رقی المیاح، صاحب یک گل‌فروشی، به اسکای نیوز عربی گفت که برای این جشن ملی، امان را پر از گل خواهد کرد تا از بازیکنان قهرمان اردن به روشی که شایسته آنهاست تقدیر شود.
همچنین اسامه غریزات، مالک یک ایستگاه تعویض روغن و تعمیر خودرو هم تصمیم گرفته روز دوشنبه به مناسبت کسب دستاورد تاریخی اردن، خدمات خود را بدون سود ارائه بدهد تا در این جشن سهیم باشد.

http://www.Kurd-Online.ir/Fa/News/792410/خیابان‌های-اردن-آماده-جشن-نایب-قهرمانی!
بستن   چاپ