عصر کرد
هیچکدام از مسئولین پیگیر وضعیت تیممان نشدند
دوشنبه 23 بهمن 1402 - 17:22:09
عصر کرد - ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل باشگاه شاهین کرمانشاه که تیمش تا چند روز دیگر در رقابت های لیگ دسته دوم فوتسال کشور حضور پیدا می کند، از بی توجهی مسئولین به این تیم انتقاد کرد.
سید احسان احسانی در گفت و گو با ایسنا، بااشاره به نزدیک شدن به زمان شروع رقابت های لیگ دسته دوم فوتسال، اظهارکرد: در این فصل از رقابت های لیگ، 48 تیم در قالب هشت گروه شش تیمی حضور دارند.
وی افزود: تیم شاهین کرمانشاه در گروه هشت با تیم های مقاومت همدان، زاگرس نوین کوهدشت، هیات فوتبال شوط، مهر دزفول و قایقران تکاب هم گروه شده است.
مدیرعامل باشگاه فوتسال شاهین کرمانشاه اضافه کرد: تیم ما در اولین دیدار خود در رقابت های لیگ دسته دوم فوتسال کشور، چهارشنبه این هفته(25 بهمن) در سالن قمر بنی هاشم(ع) شهر کرمانشاه به مصاف تیم قایقران تکاب خواهد رفت.
وی که تیمش سال گذشته در رقابت های لیگ دسته اول حضور داشت، اما با معاوضه امتیاز خود به لیگ دسته دوم آمده، در خصوص آمادگی برای حضور در رقابت های این لیگ هم گفت: تلاش کرده ایم شاکله تیم را حفظ کنیم و تنها حدود پنج تا شش بازیکن جوان را جذب کرده ایم تا میدان ببینند و با دیدن بازیکنان با تجربه تیم انگیزه بیشتری برای رشد پیدا کنند.
احسانی که تیمش سابقه حضور در رقابت های لیگ برتر فوتسال کشور را هم دارد با گلایه از بی توجهی مسئولین استان به این تیم، اظهارکرد: متاسفانه هیچکدام از مسئولین استان پیگیر وضعیت تیم ما نیستند و نه تنها از نظر مالی، بلکه حتی از نظر معنوی هم هیچ حمایتی از آنها ندیده‌ایم.
وی با بیان تیمش برای حضور در این دوره از رقابت های لیگ کماکان با مشکلات مالی مواجه است، گفت: علاوه بر مشکلات مالی، در بحث فضای تمرینی هم با مشکلاتی روبرو هستیم، بگونه‌ای که برای جلسات تمرینی خود باید سالن های مختلفی را برویم. 
انتهای پیام 

http://www.Kurd-Online.ir/Fa/News/792398/هیچکدام-از-مسئولین-پیگیر-وضعیت-تیممان-نشدند
بستن   چاپ