عصر کرد
هشدار مدیر سابق بایرن به توخل؛ ترکیب قوی انتخاب کن
دوشنبه 23 بهمن 1402 - 16:14:29
عصر کرد - ورزش 3 /کریستین نرلینگر، مدیر سابق بایرن مونیخ، به توماس توخل توصیه کرده که ترکیبش را تغییر دهد تا همچنان شانس کسب عنوان قهرمانی را در دست داشته باشد.
آیا بایرن شانس قهرمانی بوندس‌لیگا را از دست داده است؟ پس از شکست 3-0 مقابل لورکوزن، بسیاری از طرفداران فوتبال معتقدند که بایر، نه بایرن، امسال می‌تواند جام را با دستانش بالای سر ببرد.
کریستین نرلینگر، مدیر سابق بایرن مونیخ، نظر دیگری دارد. نرلینگر به بیلد گفت:"فکر نمی‌کنم قهرمانی قطعی شده باشد. به نظرم در مجموع باید این بازی را به عنوان یک ضربه به بایرن ببینیم اما هنوز 39 امتیاز برای به دست آوردن وجود دارد."

عصر کرد

بازار

عصر کرد


نرلینگر از توماس توخل سرمربی بایرن درخواست کرد:"او اکنون باید تصمیم بگیرد که چگونه به مراحل پایانی نزدیک شود. او باید روی یک ترکیب قوی تکیه کند. او باید لئون گورتسکا را تقویت کند، او باید توماس مولر و یوشوا کیمیش را تقویت کند. باواریا به این محور نیاز دارد."
نرلینگر که اکنون به عنوان ایجنت بازیکنان کار می‌کند، درباره آینده کیمیش در بایرن گفت:"البته احتمال جدایی او وجود دارد. احساس من البته این است که او از زندگی خصوصی خود در مونیخ احساس راحتی دارد. اگر هر دو طرف در تابستان راه جدیدی را در پیش بگیرند، خوب است. بازار بزرگی برای او وجود دارد. او مشتریانی باورنکردنی در اروپا دارد."

http://www.Kurd-Online.ir/Fa/News/792372/هشدار-مدیر-سابق-بایرن-به-توخل؛-ترکیب-قوی-انتخاب-کن
بستن   چاپ