عصر کرد
اعتراف ناخواسته باستونی، اینتر را به دردسر انداخت
دوشنبه 23 بهمن 1402 - 16:14:22
عصر کرد - تسنیم /اظهارات اخیر مدافع تیم فوتبال اینتر درباره سرمربی‌اش پس از بازی اخیر نراتزوری برابر رُم، جنجال‌ساز شد.
کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایتالیا به منظور رسیدگی به دو تخلف احتمالی باشگاه اینتر تحقیقاتی را آغاز کرده است.
اینتر شنبه شب گذشته در ورزشگاه المپیکو میهمان تیم فوتبال رُم بود و با وجود محرومیت سرمربی‌اش، سیمونه اینزاگی موفق شد میزبان را با نتیجه 4 بر 2 شکست دهد. طبق قوانین، ارتباط برقرار کردن سرمربیان محروم با دستیاران و بازیکنان‌شان در جریان برگزاری بازی ممنوع است و آلساندرو باستونی مدافع اینتری‌ها پس از بازی، ناخواسته و در تمجید از نقش سرمربی در این پیروزی فاش کرد که بین دو نیمه و در حالی که اینتر 2 بر یک از حریف عقب بود، اینزاگی با او و هم‌تیمی‌هایش در رختکن تماس تلفنی برقرار کرده و از آنها خواسته است بین دو نیمه خودشان باشند تا بتوانند بازی را برگردانند. کمی بعد از اعتراف باستونی، مکس فاریس دستیار اینزاگی سعی کرد روی تخلف سرمربی تیم سرپوش بگذارد اما دلایل او برای تبرئه کردن اینزاگی ناکافی بوده و به همین دلیل کمیته انضباطی پرونده‌ای را برای بررسی صحت و سقم ماجرا به جریان انداخته است.
طبق گزارش نشریه رپوبلیکا؛ اگر تخلف اینزاگی اثبات شود، او در بازی بعدی اینتر برابر سالرنیتانا هم محروم خواهد بود و نمی‌تواند روی نیمکت بنشیند و علاوه بر آن باشگاه‌ هم احتمالا باید جریمه نقدی بپردازد.
دلیل دیگری که کمیته انضباطی برای اینتر‌ها پرونده باز کرده؛ شادی گل جنجالی آچربی پس از ثبت نخستین گل بازی برای اینتر بود که در آن رو به هواداران رُم ژستی زننده و توهین‌آمیز گرفت. مدافع میانی 36 ساله اینتر به سبب دوران بازیگری‌اش در لاتزیو دشمنی دیرینه‌ای با رمی‌ها دارد. حرکت او در قبال هواداران رم نیز ممکن است برای او جریمه‌‌ای قابل توجه به همراه داشته باشد.

http://www.Kurd-Online.ir/Fa/News/792365/اعتراف-ناخواسته-باستونی،-اینتر-را-به-دردسر-انداخت
بستن   چاپ