عصر کرد
120 کارت سوخت غیرمجاز در مریوان کشف شد
دوشنبه 23 بهمن 1402 - 16:13:39
عصر کرد - ایسنا/کردستان مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: 120 کارت سوخت غیرمجاز در 2 جایگاه عرضه فرآورده ناحیه مریوان کشف و ضبط شد.
جهانبخش نوکانی امروز (23 بهمن ماه) اظهار کرد: به‌دنبال بازدیدهای دوره‌ای و سرزده از جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی ناحیه مریوان، بررسی سامانه پارسه و بازدید دوربین‌های مداربسته توسط بازرسان ویژه و کارکنان ناحیه مریوان، 120 عدد کارت هوشمند سوخت غیرمجاز از کارگران جایگاه‌ها و افراد سودجو کشف و ضبط شد.
وی ادامه داد: بعد از بررسی و مشخص شدن مقدار عرضه غیرقانونی از کارت‌ها، مراتب برای اعمال قانون و رسیدگی در کمیته تخلفات شرکت و ارجاع به مراجع ذی‌صلاح و تعزیرات حکومتی ارسال می‌شود.
او بیان کرد: ضبط کارت‌های سوخت در راستای مقابله با عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی و سوءاستفاده از کارت سوخت وسایل نقلیه انجام شده است.
نوکانی به شرایط جغرافیایی و مرزی بودن استان و تفاوت قیمت سوخت در دو سوی مرز اشاره و اضافه کرد: برنامه‌ریزی و اولویت این شرکت، تحقق حقوق شهروندی، جلوگیری از عرضه خارج از شبکه فرآورده‌های نفتی و عرضه مطلوب و پایدار سوخت در جایگاه‌های عرضه است.
انتهای پیام

http://www.Kurd-Online.ir/Fa/News/792356/120-کارت-سوخت-غیرمجاز-در-مریوان-کشف-شد
بستن   چاپ