عصر کرد
حفظ سلامت دانش‌آموزان اولویت آنها در اعزام به مسابقات کشوری است
دوشنبه 23 بهمن 1402 - 16:13:38
عصر کرد - به گزارش خبرنگار مهر، افشین خوش‌گوار ظهر دوشنبه در آئین بدرقه تیم‌های ورزشی دانش‌آموزان دختر به مسابقات کشوری، تأمین حفظ سلامت دانش‌آموزان را اولویت اول در اعزام‌ها دانست و اظهار کرد: شعار ما در اعزام به مسابقات کشوری، سلامت و امنیت از منزل تا منزل است و در این زمینه تمهیدات لازم فراهم شده است.
وی توجه ویژه به رعایت و حفظ ارزش‌های دینی و ملی را مهم عنوان کرد و گفت: شما به عنوان سفیر و نماینده تمام مردم کردستان باید معرف اصالت و نجابت و پیشینه این استان باشید.
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان، موفقیت دانش‌آموزان در مسابقات کشوری را میسر خواند و بیان کرد: با برگزاری مسابقات استانی و اردوهای آماده‌سازی و استعداد دانش‌آموزان و زحمات مربیان قطعاً شاهد موفقیت‌هایی در ورزش دانش‌آموزی این استان هستیم.
خوش‌گوار خطاب به دانش‌آموزان شرکت کننده در مسابقات ورزشی گفت: جایگاه ویژه کردستان در ورزش دانش‌آموزی کشور موجب شده که هرساله تعدادی از دانش‌آموزان استان از طریق مسابقات کشوری به تیم‌های ملی راه پیدا کنند و در سال‌جاری نیز این فرصت برای شما وجود دارد.
گفتنی است؛ مسابقات قهرمانی دانش آموزان متوسطه دوم کشور تا 7 اسفند در اصفهان برگزار می‌شود و کردستان با ترکیب کامل در 6 رشته ورزشی دوومیدانی، بسکتبال، هندبال، تنیس روی میز، شطرنج و بدمینتون شرکت دارند.
کد خبر 6022203

http://www.Kurd-Online.ir/Fa/News/792355/حفظ-سلامت-دانش‌آموزان-اولویت-آنها-در-اعزام-به-مسابقات-کشوری-است
بستن   چاپ