عصر کرد
آغاز به‌کار هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران
دوشنبه 23 بهمن 1402 - 16:13:36
عصر کرد -

عصر کرد

به‌ گزارش خبرگزاری آریا از کردستان؛منصور مهرزاد روز دوشنبه ٢٣ بهمن‌ماه ١٤٠٢ در این‌باره اظهار کرد:هفدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران با رویکردهای گردشگری سبز و رویدادهای گردشگری از امروز دوشنبه به مدت ٤ روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا شده است.
مدیرکل میراث‌فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی کردستان افزود: استان در این رویداد فرهنگی با محوریت موسیقی و نوروز در سالن ٨‌ و ٩ و در فضایی به مساحت ٢٧٢ مترمربع حضوری فعال و پررنگ دارد.
او عنوان کرد:ارائه ٨٠ بسته و فرصت سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری کردستان به سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، رونمایی از سه فعالیت استان در بخش‌های مختلف گردشگری با حضور معاون گردشگری کشور، حضور بخش گردشگری سلامت در (سالن ٣٨ نمایشگاه) خارج از غرفه اصلی استان، برگزاری کارگاه‌های آموزشی و میزگردهای تخصصی، نمایش ماکت مراسم نوروز کُردی، مراسم هزار دف روستای پالنگان و نمایش روستای پلکانی پالنگان از جمله برنامه‌های پیش‌بینی شده استان کردستان در هفدهمین نمایشگاه گردشگری تهران است.
مهرزاد یادآور شد:همچنین در این رویداد فرهنگی سازهای موسیقی، گلیم‌بافی و صنایع‌دستی کردستان معرفی و به صورت زنده ورکشاپ خواهند داشت.
مدیرکل میراث‌فرهنگی،گردشگری و صنایع‌دستی کردستان بیان کرد: سالن استان کردستان در هفدهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته تهران به همت این اداره‌کل و با همکاری شهرداری، اتاق بازرگانی،علوم پزشکی و فعالان بخش خصوصی گردشگری استان برپا شده است.

http://www.Kurd-Online.ir/Fa/News/792353/آغاز-به‌کار-هفدهمین-نمایشگاه-بین‌المللی-گردشگری-و-صنایع-وابسته-تهران
بستن   چاپ