عصر کرد
بهره برداری از 2 واحد صنعتی و پنج واحد دانش‌بنیان با حضور معاون وزیر صمت
شنبه 21 بهمن 1402 - 4:18:24 PM
عصر کرد - بیژن کردستانی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان کرمانشاه در مراسم افتتاح پروژه‌ها گفت : 10 کارگاه و سوله در بیستون با اعتبار 800 میلیارد ریال (در حوزه‌های مختلف زیرساختی) احداث شده که پنج واحد آن‌ها امروز بهره برداری می‌رسد و پنج سوله دیگر نیز در حال تجهیز است.
بیژن کردستانی اعلام کرد؛ این شرکت‌های دانش‌بنیان به طور میانگین برای پنج نفر فرصت شغلی ایجاد می‌کند.
خط تولید جدید کارخانه فرش" رجال" با اعتبار هزار و 500 میلیارد ریال و اشغالزایی 35 نفر نیرو کار جدید در شهرک شهرک صنعتی بیستون دومین پروژه بود که معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در این سفر افتتاح کرد.
به گفته مسئولان این کارخانه؛ این واحد صنعتی اکنون برای 135 نفر اشتغال ایجاد کرده و سالانه 20 هزار متر مربع فرش 700 و 1200 شانه تولید و به کشور‌های کانادا، دانمارک، روسیه، آذربایجان و عراق نیز صادرات دارد.
بهره‌برداری از شرکت مانا صنعت سیروان (تولید پروفیل درب و پنجره) با هزار و 800 میلیارد ریال و اشتغالزایی 35 نفر سومین پروژه‌ای بود که مقیمی مدیرعامل صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در شهرک فرامان افتتاح کرد.
مدیرکل صنعت، معدن، تجارت استان کرمانشاه در این سفر در جمع خبرنگاران؛ از کلنگ زنی 2 پروژه مهم رینگ سازی و پتروشیمی سنقر در این سفر خبر داد و گفت: این 2 پروژه مهم صنعتی برای استان 900 فرصت شغلی به وجود می‌آورد.
محسن دارابی اعتبار این پروژه‌های کلنگ زنی را 13 هزار و 500 میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: در ایام دهه فجر امسال 11 هزار و 500 میلیارد ریال در قالب 45 پروژه صنعتی در استان کرمانشاه به بهره برداری رسیده است.
وی اظهار کرد: افتتاح پروژه‌های صنعتی در ایام دهه فجر امسال برای 810 نفر در سطح استان کرمانشاه اشتغال ایجاد کرده است .
باشگاه خبرنگاران جوان کرمانشاه کرمانشاه

http://www.Kurd-Online.ir/Fa/News/791321/بهره-برداری-از-2-واحد-صنعتی-و-پنج-واحد-دانش‌بنیان-با-حضور-معاون-وزیر-صمت
بستن   چاپ