عصر کرد
مجتمع نوآوری نور سنندج افتتاح شد
شنبه 21 بهمن 1402 - 2:53:30 PM
عصر کرد - همزمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر، «مجتمع نوآوری نور» با حضور معاون فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری امروز شنبه در سنندج افتتاح شد.
به گزارش خبرگزاری ایمنا از کردستان، «مجتمع نوآوری نور» امروز _شنبه بیست‌ویکم بهمن_ با حضور سجاد محمد علی‌نژاد، معاون فناوری و نوآوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سنندج به افتتاح رسید.
در این مراسم اظهار کرد: مجتمع نوآوری نور با 900 متر زیربنا و 5400 مترمربع مساحت، در شش طبقه احداث شده است که در هر طبقه، شش الی هفت واحد فناور و دانش بنیان مستقر خواهند شد.
وی با بیان اینکه در مجموع امکان استقرار 30 الی 50 واحد فناور و دانش‌بنیان در این مجتمع وجود دارد، افزود: این پروژه را با صورت اسکلت از دانشگاه پیام‌نور تحویل گرفتیم که در سال 1399 قرارداد آن منعقد شد و با انجام اقدامات عمرانی طی مدت دو سال، امروز به بهره‌برداری رسید.
رئیس پارک علم و فناوری استان کردستان خاطرنشان کرد: برای ساخت این مجتمع حدود 24 میلیارد تومان هزینه شده است که همه طبقات آن به واحدهای فناور و دانش‌بنیان اختصاص یافته است و یک بخش از آن نیز به مرکز رشد دانشگاه پیام نور اختصاص می‌یابد.
5400 متر که محل استقرار 32 شرکت دانش‌بنیان و واحدهای فناور خواهد بود.
کد خبر 727155

http://www.Kurd-Online.ir/Fa/News/791247/مجتمع-نوآوری-نور-سنندج-افتتاح-شد
بستن   چاپ