عصر کرد
امدادرسانی نیروهای هلال احمر کرمانشاه به 118 خودرو گرفتار در برف
سه شنبه 17 بهمن 1402 - 11:55:48 AM
عصر کرد - ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از مدادرسانی نیروهای امدادی این جمعیت به 118 خودرو و 324 فرد گرفتار در برف و کولاک طی 24 ساعت گذشته خبر داد.
محمدباقر محمدی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه با اشاره به وضعیت جوی نامناسب استان در روز گذشته(16 بهمن)، گفت: پس از اعلام هشدار توسط هواشناسی، کلیه پایگاه های امداد و نجات در وضعیت آماده باش قرار گرفتند.
وی افزود: از صبح روز گذشته امدادرسانی نیروهای امدادی هلال احمر در محورهای مواصلاتی استان به ویژه جاده های منطقه اورامانات آغاز شد.
به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان محمدی گفت: در محور مواصلاتی روانسر به جوانرود و پاوه به 118 خودرو و 324 نفر امدادرسانی شد که این کمک ها شامل بستن زنجیر چرخ، بوکسل و امدادرسانی به خودروهای گرفتار شده توسط پایگاه های امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان بود.
طی دو روز گذشته و با ورود سامانه‌ای ناپایدار به جو استان، در اغلب نقاط استان خصوصا منطقه اورامانات بارش برف و باران را داشتیم که این امر منجر به بسته شدن راه تعدادی از روستاها هم شد که با تلاش نیروهای راهداری بازگشایی شد.
طبق اعلام صورت گرفته هم اکنون همه راه‌های اصلی، فرعی و روستایی استان باز است.
انتهای پیام

http://www.Kurd-Online.ir/Fa/News/789120/امدادرسانی-نیروهای-هلال-احمر-کرمانشاه-به-118-خودرو-گرفتار-در-برف
بستن   چاپ