عصر کرد
فروشگاه‌های تنظیم بازار تا پایان ماه رمضان در کرمانشاه دایر هستند
شنبه 20 اسفند 1401 - 9:20:04 AM
مهر
عصرکرد- محمدطیب صحرایی  در نشست ستاد تنظیم بازار استان که با حضور مدیران دستگاه‌های مختلف برگزار شد، اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های اصلی مدیریت ارشد استان بهره‌مندی اقشار مختلف مردم از کالاهای ضروری با قیمتی پایین‌تر از نرخ بازار است و به همین منظور راه‌اندازی فروشگاه‌های عرضه اقلام تنظیم بازار در تمامی شهرستان‌ها در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: در این فروشگاه‌ها اقلام ضروری مانند گوشت گرم گوسفندی، انواع گوشت منجمد شامل گوشت قرمز و گوشت مرغ، شکر و برنج با قیمت مناسب عرضه می‌شود.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: علاوه بر اینها از روز یکشنبه میوه شب عید زیر قیمت بازار در این فروشگاه‌ها عرضه می‌شود.

صحرایی با اشاره به راه اندازی فروشگاه‌های تنظیم بازار در شهر کرمانشاه و اغلب شهرستان‌ها، گفت: تعداد این فروشگاه‌ها در کرمانشاه و شهرستان‌ها همچنان رو به افزایش است تا مردم با سهولت بیشتری این کالاها را تهیه کنند.

وی ادامه داد: متأسفانه در برخی شهرستان‌ها هنوز این مجموعه‌ها راه اندازی نشده و فرمانداران این شهرستان‌ها 48 ساعت برای انجام این کار فرصت دارند در غیر اینصورت ترک فعل محسوب شده و توبیخ می‌شوند.

استاندار کرمانشاه عنوان کرد: پیش از این قرار بود فروشگاه‌های عرضه اقلام تنظیم بازار تنها در اسفندماه و ایام نوروز فعال باشند ولی با هماهنگی‌های انجام شده فعالیت آن‌ها تا پایان ماه مبارک ادامه پیدا می‌کند تا مردم در طول ماه مبارک هم از امکان خرید ارزان مایحتاج خود بهره‌مند شوند.

صحرایی گفت: همچنین با هماهنگی سازمان صمت، شرکت‌های مهم تولیدی استان در غالب نمایشگاه‌های بهاره به عرضه محصولات خود با زیر قیمت بازار می‌پردازند.

در این نشست جهاد کشاورزی گزارشی از روند گشایش فروشگاه‌های تنظیم بازار در شهر کرمانشاه و شهرستان‌های مختلف و توزیع کالاها در این فروشگاه‌ها ارائه کرد و عملکرد دستگاه‌های مختلف مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.


http://www.Kurd-Online.ir/Fa/News/422792/فروشگاه‌های-تنظیم-بازار-تا-پایان-ماه-رمضان-در-کرمانشاه-دایر-هستند
بستن   چاپ